Zmiany
#1
Czesc, zwracam się z pomyslem, aby zmienic kilka rzeczy na serwerze.

1. Wyglad lobby oraz spawnu.
Wyglad byl dawno zmieniany takze przydalby sie jakis refresh ktory by przyciagal wiecej graczy.

2. Bazar.
Na poczatku przydaloby sie powiekszyc ilosc rzeczy na bazarze oraz zmienic ich ceny. Bynajmniej diax kosztuje na bazarku 500$, a gracze sprzedają go po 100$, bądź taniej. Jest duzo przedmiotow, ktorych gracze nie potrzebuja, bo po prostu mozna je zrobic.

3. Rekrutacja na moda na forum oraz pomocnika serwera.
Jest bardzo duzo watkow, ktore ciezko ogarnac, wiec przydalby sie ktos nowy do ekipy na forum i serwera.

4. Dziury na dzialkach.
Nieraz juz przechodzilam obok dzialek i bylo przy nich pelno dziur, niechetnie chcialoby sie mieszkac w takiej okolicy.

5. Gracze.
Duzo graczy odchodzi, poniewaz nie ma juz nic ciekawego na serwie. Niedawno zostal wprowadzony drop glowek ze zwierzat i potworow, ale nadal to nie poprawia aktywnosci. Moze warto jeszcze dodac kilka rzeczy, ktore by zachecily do grania? Big Grin

Pozdrawiam Diamond
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#2
1. za
2. o sklepie było sporo tematów, przeszedł dużo zmian, które według mnie są nie fair (starsi gracze mają lepiej, tzn, ci, którzy grają długo), więc imo lepiej tego już nie ruszać
3. było więcej kiedyś i było nawet mniej ludzi w administracji, i było ok. poza tym cichy nigdy nie robi rekrutacji chyba
4. no przydałoby się
5. też przydałoby się, tylko co zrobić by tych graczy przyciągnąć? ludzie którzy byli na serwerze 2-3 lata temu grają teraz w fortnite (albo dorośli i mają życie hehs), więc no trudno coś zrobić
?
Niedostępny
#3
1.Można byłoby dodać jakiś taki letni np. Plaża itp.,
2.Było już o tym dużo tematów, więc zacytuję cichuska "nie",
3.Znów zacytuję cichuska "nie",
4.Dziury łatają (powinny) automatycznie na resetach serwera (12:00 and 24:00),
5.zaproponuj.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#4
(06-28-2019, 18:40)_Anastia napisał(a): Czesc, zwracam się z pomyslem, aby zmienic kilka rzeczy na serwerze.

1. Wyglad lobby oraz spawnu.
Wyglad byl dawno zmieniany takze przydalby sie jakis refresh ktory by przyciagal wiecej graczy.

2. Bazar.
Na poczatku przydaloby sie powiekszyc ilosc rzeczy na bazarze oraz zmienic ich ceny. Bynajmniej diax kosztuje na bazarku 500$, a gracze sprzedają go po 100$, bądź taniej. Jest duzo przedmiotow, ktorych gracze nie potrzebuja, bo po prostu mozna je zrobic.

3. Rekrutacja na moda na forum oraz pomocnika serwera.
Jest bardzo duzo watkow, ktore ciezko ogarnac, wiec przydalby sie ktos nowy do ekipy na forum i serwera.

4. Dziury na dzialkach.
Nieraz juz przechodzilam obok dzialek i bylo przy nich pelno dziur, niechetnie chcialoby sie mieszkac w takiej okolicy.

5. Gracze.
Duzo graczy odchodzi, poniewaz nie ma juz nic ciekawego na serwie. Niedawno zostal wprowadzony drop glowek ze zwierzat i potworow, ale nadal to nie poprawia aktywnosci. Moze warto jeszcze dodac kilka rzeczy, ktore by zachecily do grania? Big Grin

Pozdrawiam Diamond
1. Cichusek nie zbuduje lobby, bo raz już pisał, że jak ktoś z graczy podeśle na forum propozycję dot. lobby i jeżeli będzie ładne, to doda. Jakby ktoś chciał chętny w pomocy XD. Ale to wygląda tak, jak napisałem.

2. Sklep jest dobry, nie warto w nim nic zmieniać.

3. Cichusek tak jak napisał Filip - nie zrobi rekrutacji. Jak już dobierze sobie osoby. Może i to dobrze, ale też w sumie przydałoby się raz takie odświeżenie i zrobienie rekrutacji.

4. Kompletnie za.

5. Za, tylko w jaki sposób? Ja zbytnio głowy nie mam do takich spraw, ale no jakiś duży projekt przyciągnąłby graczy oraz dobra reklama u YT, różnych for czy innych form.
#5
Co do punktu 4. To się pomyliłem, jestem za.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#6
(06-28-2019, 18:40)_Anastia napisał(a): Czesc, zwracam się z pomyslem, aby zmienic kilka rzeczy na serwerze.

1. Wyglad lobby oraz spawnu.
Wyglad byl dawno zmieniany takze przydalby sie jakis refresh ktory by przyciagal wiecej graczy.

2. Bazar.
Na poczatku przydaloby sie powiekszyc ilosc rzeczy na bazarze oraz zmienic ich ceny. Bynajmniej diax kosztuje na bazarku 500$, a gracze sprzedają go po 100$, bądź taniej. Jest duzo przedmiotow, ktorych gracze nie potrzebuja, bo po prostu mozna je zrobic.

3. Rekrutacja na moda na forum oraz pomocnika serwera.
Jest bardzo duzo watkow, ktore ciezko ogarnac, wiec przydalby sie ktos nowy do ekipy na forum i serwera.

4. Dziury na dzialkach.
Nieraz juz przechodzilam obok dzialek i bylo przy nich pelno dziur, niechetnie chcialoby sie mieszkac w takiej okolicy.

5. Gracze.
Duzo graczy odchodzi, poniewaz nie ma juz nic ciekawego na serwie. Niedawno zostal wprowadzony drop glowek ze zwierzat i potworow, ale nadal to nie poprawia aktywnosci. Moze warto jeszcze dodac kilka rzeczy, ktore by zachecily do grania? Big Grin

Pozdrawiam Diamond

1. Za, mam pomysł można byłoby zatrudnić jakiś budowniczych [ Dużo osób umie budować na naszym serwie ładnie, można byłoby zatrudnić takiego gracza i np. dać mu nagrodę w postaci hajsu serwerowego lub VIP- SuperVIP [ do wyboru na jaki serw ].

-Jeszcze do tego pomysłu proponuje dodać co 4 miesiące zmiane spawnu: Na wiosenny lato jesienny zimowy [ ziomowy i ten co mamy też można byłoby zmienić ]

-Można byłoby wypromować serwer na jakiś forach lub na jakiś stornach internetowych.

2. Tu bym zniżył ceny [ Rudy surowców najbardziej no i inne itemki jak diamenty no bo 1 diament za 500 XD ]

3. Tutaj również zacytuje Cichuska: ,, Nie ''

4. Po restarcie powinno to się usuwać

5. Dodałbym elytre, nową mapę surowcowej netheru i, no i nie wiem czy się da ale wygląd /dzialki chodzi mi głownie o obramowanie działki i droge wokół wszytkich działek.

Na tym koniec mojej wypowiedzi, żegnam.

Niedostępny
#7
Punkt 1. Jestem za Smile
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
#8
1. nic nie stoi na przeszkodzie abyscie mi wysylali swoje propozycje na nowe lobby. ja nie mam czasu budowac go od nowa.
4. czasami latam po dzialkach i naprawiam takie rzeczy, ale ciezko mi je znalezc. najlepiej bedzie jak ktos zrobi screena tego miejsca z koordynatami i przesle w temacie na forum.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości