Propozycja
#1
Proponuję dodanie kilku "dziur" w tym suficie(?) na PvP, które umożliwiłyby wejście na arenę od góry
#2
Jestem za, ale proponowałbym też dodać [ zrobić ] większe pvp.

Niedostępny
#3
Po co żeby typ od góry wbijał na ciebie,dla mnie bezsens lepiej zrobic wieksze pvp albo tak jak kiedys male i duze pvp
#4
Dwie areny nie wypalą, teraz są idealne rozmiary. Wejście od góry byłoby fajne, nie mam na myśli jakiegoś dużego otworu, tylko 2-3 dziurki. Na dodatek podczas spadania traciłoby się trochę życia, więc no
#5
większość graczy na pvp grzeje wejście jestem przeciw
Niedostępny
#6
(06-22-2019, 16:57)Impression napisał(a): Dwie areny nie wypalą, teraz są idealne rozmiary. Wejście od góry byłoby fajne, nie mam na myśli jakiegoś dużego otworu, tylko 2-3 dziurki. Na dodatek podczas spadania traciłoby się trochę życia, więc no

Dla mnie Pvp właśnie powinno być mniejsze. Co do dziurek  to według mnie 2-3 dziurki to dość sporo jak na takie pvp, jeszcze na dodatek jak typy np 3 ma soja każdy kampi na górze i  ktoś   się  klepie,nagle wbijają te typki  i nie wiesz o co chodzi i masz 100% deda . Jestem nadal przeciw.
#7
Nie jest to najgorszy pomysł, ale to może wypalić max z jedną dziurą gdzieś pośrodku, bo w przeciwnym razie mało kto będzie korzystał z tradycyjnych przejść. Grałem kiedyś na serwerze gdzie mieli tak zrobione PvP.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
No 1 dziura  pośrodku samego Pvp była by fajnym rozwiązaniem
#9
dodalem jedna dziure na srodku areny, zobaczymy jak to sie sprawdzi.
dziura jest dookola oznaczona kamiennymi przyciskami.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości