Początkowe itemki
#1
Można byłoby dodać na cls startowe itemki znajdowało by się w nim:

Kamienny miecz, kilof, siekiera, łopata

10 Mięsa 

Nie wiem czy można było by dodać skórzana zbroje bo ktoś by rb mk i miałby ich dużo wiem nie wiem

Na tym tyle, żegnam

Niedostępny
#2
Hmmm
Vipy dostają cały żelazny set i narzędzia + 5k.
Proponował bym więc 7 mięska, drewniany kilof, drewnianą siekierę i kamienny miecz.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#3
(06-19-2019, 19:46)Wróżbita napisał(a): Hmmm
Vipy dostają cały żelazny set i narzędzia + 5k.
Proponował bym więc 7 mięska, drewniany kilof, drewnianą siekierę i kamienny miecz.

Chodzi mi tylko o to aby coś dostawali aby nie żebrali i jeszcze 1 może 300 na początek a nie 100?

Niedostępny
#4
(06-19-2019, 19:48)PanGawrosz napisał(a):
(06-19-2019, 19:46)Wróżbita napisał(a): Hmmm
Vipy dostają cały żelazny set i narzędzia + 5k.
Proponował bym więc 7 mięska, drewniany kilof, drewnianą siekierę i kamienny miecz.

Chodzi mi tylko o to aby coś dostawali aby nie żebrali i jeszcze 1 może 300 na początek a nie
Osoby ze zmiennym IP będą mogły bardzo szybko zarabiać.
Przykład: Ktoś założy 10 kont,będzie miał 3k.

Po co 7 mięska?Jak ostatnio grałem było za 90 centów,na start dostajesz 100$...
Kamienny miecz raczej odpada,byłaby podobna sytuacja jak na prisonie - wchodzi sobie cheater na mk po banie  idzie na /warp dzialki /pvp i zabija wszystko co się rusza plus pvp byłoby przepełnione takimi,wchodzi jakiś typ szuka pvp i spami na czacie "na pvp kto koks ten na pvp nuby" itp itd.

Startową kwotę można jednak zwiększyć do 125$,zawsze więcej na jedzenie.
#5
(06-19-2019, 19:54)Shazoren1 napisał(a):
(06-19-2019, 19:48)PanGawrosz napisał(a):
(06-19-2019, 19:46)Wróżbita napisał(a): Hmmm
Vipy dostają cały żelazny set i narzędzia + 5k.
Proponował bym więc 7 mięska, drewniany kilof, drewnianą siekierę i kamienny miecz.

Chodzi mi tylko o to aby coś dostawali aby nie żebrali i jeszcze 1 może 300 na początek a nie
Osoby ze zmiennym IP będą mogły bardzo szybko zarabiać.
Przykład: Ktoś założy 10 kont,będzie miał 3k.

Po co 7 mięska?Jak ostatnio grałem było za 90 centów,na start dostajesz 100$...
Kamienny miecz raczej odpada,byłaby podobna sytuacja jak na prisonie - wchodzi sobie cheater na mk po banie  idzie na /warp dzialki /pvp i zabija wszystko co się rusza plus pvp byłoby przepełnione takimi,wchodzi jakiś typ szuka pvp i spami na czacie "na pvp kto koks ten na pvp nuby" itp itd.

Startową kwotę można jednak zwiększyć do 125$,zawsze więcej na jedzenie.

Shazoren1
Popieram
#6
Ja popieram ale : do 150$ Smile
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#7
Powiem tylko tyle, iż nie porównujcie gracza do VIP'a, bo wiadomo, że to lepsza ranga.

Wracając: nie dość, że na classicu jest bardzo łatwo, to wy chcecie jeszcze dodać itemy startowe dla nowych? Co takiego trudnego pójść do surowcowej, pokopać drewna, potem stone i mieć itemy? No ludzie, to nie jest chyba Syzyfowa Praca... Po za tym, to co napisałeś to ci napiszę:
- Set - po co? Nie opłacalny skórzany, bo i tak wyrzucą pewnie nowi...
- Narzędzia (drewniane/kamienne) - napisałem na górze. Żelazo łatwo jest znaleźć.
- Mięsko - 100$ dostajemy na początek, a 16 szt mięsa jest po ile... 16$ z groszami? No ludzie... XD

300$ na start - no tak, bo 100$ to jest mało. Skoro chcecie zwiększenie, to dobra - tym co mają miliony na koncie będzie usuwało się 300$ na nowych graczy - i po kłopocie. Jeżeli już chcecie robić EasyHC z Classica, to się zastanówcie dwa razy nad sensem FreeBuilda a EasyHC. Jeżeli ktoś żebra, to co wam szkoda dać tych przedmiotów? Przecież macie 1 milion $ oraz diamenty, ale przepraszam - tylko się wywyższają inni tym, że są bogatsi, a nowi marudzą później na chacie, że nikt nie chce im pomóc.

Jestem przeciwny jednym słowem.
#8
Nie. 100$ im wystarczy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości