Prośba do Cichuska.
#1
Exclamation 
Witam, z tej strony alanoo. Zwracam się z prośbą do Cichuska o unbana.
Tak, przemyślałem wszystko i wiem co zrobiłem. Zależy mi na tym serwerze i dlatego chciałbym prosić o ostatnią szanse.
Już nigdy takiego czegoś nie zrobię. Wiem że było to naprawdę głupie. :/
Wiem też, że od 2018 dostałem mnóstwo banów. Nudziło mi się i dlatego postanowiłem szukać jakichkolwiek bugów tego serwera - od teleportacji poza spawn aż po zabijanie graczy poprzez odwiedzenie. Z początku zaczęło się to od drobiazgów. Byłem wtedy pewien, że nie dostane bana za takie coś. Później jednak zapomniałem co to znaczy granica i się stało. :/
Wszystkie bany były za multikonta, które miały na celu zabawę (m.in. dziwne reakcje innych graczy), nie chodziło mi o pozyskanie jakichkolwiek przedmiotów (np. kradzieże, afk w mobgrinderze).
Zdaje sobie sprawę z tego co zrobiłem. Wiem,że przeze mnie dużo graczy  poniosło straty. Nie miałem żadnego bana za cheaty, obraze czy inne, gorsze rzeczy.Tak,od bana minęły jakoś... dwa miesiące?Chyba wcześnie na unbana, ale nie zaszkodzi spróbować. Obiecuję poprawę, nie będę się już więcej wydurniać. Od chwili kiedy zostanę odbanowany, będę już tylko pomagać. Zero zabawy z bugami.
#2
Alanoo_XD
multikonto
2019-04-24 20:19:33
---
Globalnie
_Boczek

Niedostępny
#3
Nie minęło aż tak dużo czasu po permie jak u innych graczy Smile
Ale nie mam nic przeciwko Smile
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#4
Jestem za !

Unbana dla tego pana
#5
Fajny gracz. Jak dla mnie zasługuje na ub Big Grin
#6
na tak
#7
Na takkkk
#8
Jestem za odbanowaniem, każdy kiedyś popełnia błędy. Tongue
#9
dobrze, odbanowalem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości