Propozycja ;v
#1
Wink 
Cześć, tutaj gracvs777 wcześniej znany jako fvjerek/fajerek. Powracam na classica z pewnymi propozycjami które chciałbym wymienić poniżej ;v

Dobra a więc pierwszą propozycją była by jakaś paczka w stylu blazing.... nie chcę dokańczać aby nie reklamować heh, polegała by ona na tym żeby paczka SkyLand zapobiegała cheaterom oczywiście miała by swoje mody czyli, mapka, optifine i jakieś tam jeszcze swoje animacje różne i tylko gracze posiadający tą paczkę mogli wchodzić na serwer. Najlepiej jakby paczka była na 1.8 ponieważ myślę, że na tej wersji gra najwięcej osób. Osoba nie posiadająca paczki nie może wejść na serwer a przy wejściu bez paczki wyświetlało by się " Aby wejść na serwer należy pobrać Paczkę " następnie pod tym " Paczkę pobierzesz tutaj *link*], oraz wtedy należałoby przerobić stronę żeby była jakaś zakładka z tą paczką. Moim zdaniem byłby to świetny sposób, żeby pozbyć się oszustów z gry i gra było full fair.

Kolejną propozycję  ( nie moją ) a raczej chciałbym odświeżyć propozycję Boczka z komendą /crafting
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=37699 )

Uważam, że moim zdaniem jest to świetna opcja i żeby została wprowadzona nie tylko dla v/svip. I żeby gra nie była tak jakby p2w wtedy. Więc Boczek dał dobry pomysł z tym craftingiem

I na koniec jeżeli można byłoby odblokować skrzynki przy respawnie mobków na surowcowej, drobny loot ale zawsze można zarobić.

Swoje opinie o tym piszcie na dole, 3majcie się!  Big Grin
#2
Jestem za.
#3
Paczka Blazing jest na 1.8 czy tam 1.8.8 a serwer jest 1.8-1.13 więc ? ….

Każdy gracz by musiał teraz pobierać paczkę a Cichusek by musiał zrobić serwer na tylko 1.8
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#4
(06-11-2019, 17:53)Tomek2209 napisał(a): Paczka Blazing jest na 1.8 czy tam 1.8.8 a serwer jest 1.8-1.13 więc ? ….

Każdy gracz by musiał teraz pobierać paczkę a Cichusek by musiał zrobić serwer na tylko 1.8

bp jest na 1.8.8
ale myślę że zrobienie serwera tylko na wersję 1.8 nie jest żadnym problemem bo z tego co wiem to gracze grający na nowszych wersjach nie mogą robić kilku przedmiotów, nie wiem czy tak jest dalej przynajmniej kilka lat temu tak było
#5
Jestem za tym pomysłem ale może by zrobić serwer 1.8-1.13 ?

Niedostępny
#6
(06-12-2019, 12:10)PanGawrosz napisał(a): Jestem za tym pomysłem ale może by zrobić serwer 1.8-1.13 ?
Serwer jest 1.8-1.13. Od dawna jest wsparcie na wersję 1.13.

Wracając do propozycji, rozdzielę sobie to na punkty:
1. BlazingPack jest najgorszą propozycją, jaka może być. Nie wszystkim chciałoby się pobierać to + nie jest to opłacalne, aby wprowadzać na serwer. Zostańmy przy tym co jest, nie potrzebne nam są jakieś blazingpacki.

2. Temat został zamknięty po 6 miesiącach (ponad). Cały czas jestem za, chociaż trochę to jest ułatwienie duże.

3. Dużo tematów już o tym było - skrzynki zostaną w stanie pierwotnym i wątpię, aby to się zmieniło...
#7
(06-12-2019, 15:06)HezquPL napisał(a):
(06-12-2019, 12:10)PanGawrosz napisał(a): Jestem za tym pomysłem ale może by zrobić serwer 1.8-1.13 ?
Serwer jest 1.8-1.13. Od dawna jest wsparcie na wersję 1.13.

Wracając do propozycji, rozdzielę sobie to na punkty:
1. BlazingPack jest najgorszą propozycją, jaka może być. Nie wszystkim chciałoby się pobierać to + nie jest to opłacalne, aby wprowadzać na serwer. Zostańmy przy tym co jest, nie potrzebne nam są jakieś blazingpacki.

2. Temat został zamknięty po 6 miesiącach (ponad). Cały czas jestem za, chociaż trochę to jest ułatwienie duże.

3. Dużo tematów już o tym było - skrzynki zostaną w stanie pierwotnym i wątpię, aby to się zmieniło...

To co jest problem dodania elytry do sklepu bo nie ogarniam ?

Niedostępny
#8
Problemem jest to, że serwer Stoi na wersji 1.8,a nie na 1.9. Dlatego np. Na Creative nie zdobędziesz elytry, boserwer stoi na 1.8, nie na 1.9 - to jest tylko wsparcie, by można było wejść z tej wersji.
#9
Bardzo dobry pomysł
#10
ja gram na 1.12.2 i nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych, ktore nie pozwalaly by na czerpanie przyjemnosci z gry. ja jestem przeciwny takiej zmienie. najpierw rzesza graczy wypowiada sie, ze powinno byc wsparcie na nowsze wersje, a teraz znajduja sie osoby, ktore chca z powrotem przywrocic stan "tylko stara wersja". krok w tyl moim zdaniem nie ma w tym przypadku najmiejszego sensu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości