Moje ity
#1
Witam
Wczoraj wieczorem dlugo gralem na classicu, wyszdlem kolo 00:00 i wszystko w moim domu bylo dobrze. Rano o 7 zalogowalem sie na swoje konto by zająć działkę i się wylogowałem po 2 minnutach. Dziś o 19 odpalam minecrafta, ide do swojego domku, zagladam do skrzynki, a tam brakuje mi pare itemów. Patrze do drugiej - jeszcze więcej. Obok skrzynek ścian zniszczona. Idę na góre otworzyć kolejną skrzynkę - pusta. Kolejne piętro - miałem rożne mocne enchanty typu Thorns lub kilofy 4-3-3 w skryzniach, ale skrzynki puste. Miałem konia w zbroi i też go nie ma. Na ostatnim piętrze miałem enchanting table z książkami i skrzynkę z lapisem - została pusta lewitująca skrzynka. 
A zatem czy mogło się to stać po ingernecji osoby dodanej do działki czy to jakiś bug? Pytałem kolegów (którrzy byli dodani do działki: PulSap, karaoke, becz00nia) i mówią, a wrecz bronią się, że to nie oni i podają alibi. Dlatego jeszcze mam jedno pytanie, a zarazem przysłógę od admina: czy możecie sprawdzić co mogło się stać lub chociarz kiedy ostatni raz konta PulSap, karaoke, becz00nia zostały użyte?
Z góry dzięki.
PS: jak policzyłem to zniknęły ity na jakieś 35 tysięcy.
Magnaci  Diamond  MikoPlayerV2, PulSap, becz00nia, karaoke
#2
becz00nia i polsap logowali sie dzisiaj po godzinie 15, natomiast karaoke wczoraj po 16.
#3
Dodana osoba gdy ciebie nie było okradła cię
#4
Myślę że się dodaje na własną odpowiedzialność, i się dodaje zaufanych graczy.
Więc nie wiem czemu ty to zgłaszać powinieneś mieć teraz nauczkę że od tak się nie dodaje graczy,
musisz mieć duże zaufanie do nich a nie dodaje się randomów.
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości