Pożegnanie
#1
Cześć wszystkim... Tworzę ten wątek, aby się z wami pożegnać. Z większością z was to zrobiłam, ale nie ze wszystkimi. Nadszedł taki czas, że muszę już odejść. Jedni się smucą jedni się cieszą.

Na wstępie chciałabym bardzo podziękować pomocnikom, właścicielowi, dla Impressiona za to, że z każdym problemem mogłam się do was zwrócić i mi nie odmowiliście. Życzę wam cierpliwości do graczy, żeby było jak najmniej banow, Impression żeby również nie dawał banow na forum i żeby nie musiał nikogo uspokojakac, a dla ciebie Cichusku życzę, żeby przybywało na twój serwer co raz wiecej graczy Big Grin

Krysiu -  no byłaś dla mnie najważniejszą osobą na serwerze, przyjaciółką no co ja bym bez ciebie zrobiła, kto by słuchał moich żali jak nie ty, ty potrafiłaś wytrzymać moje głupawki śmiechu, byłaś i jesteś najlepsza bądź taką cały czas  Heart

Kisiel - byłeś moim przyjacielem mieliśmy dużo kłótni, ale bez kłótni w przyjaźni się nie obejdzie hah. 

Seba - za to że, nie wlepiłeś mi bana za spam i kłótnie z Ziiizem na discordzie jestem Ci za to wdzięczna.

Dix (ZiiiZ) - co tu dużo mówić, naszych dram chyba nikt nie jest w stanie przebić XD. Robiłam to setki razy, ale robię jeszcze raz. Chcę cię przeprosić za te moje durne teksty i życzę Ci powodzenia w budowaniu  Wink

Ludziska ze SkyBlocka, a w szczególności shenna i KresQPL. No jesteście super. Pomagaliscie mi jak nikt jesteście najlepsi na całym trybie Heart

Cała reszta - dziękuję również wam, że mogłam na was liczyć jak potrzebowałam pomocy materialnej czy za to, że mogliśmy się pośmiać, za waszą obronę. Było różnie wiadomo spotkało mnie dużo nieprzyjemnych sytuacji, ale jakoś się trzymam. 

To z mojej strony wszystko. Życzę wam, abyscie byli silni, nie dawali się innym (zdarzają się różni ludzie) rozwijali się kreatywnie i rozwijali swoją wyobraźnię w tej cudnej gierce. 

Będę starała się wpadać do was 1-2 razy w miesiącu. 

Wasza Kenvi, _Anastia  Heart

[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#2
Dlaaaczego ?  Cry Enderman
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#3
Nie pozwalam xDDDDDD
#4
Ja protestuje.... nie rob mi tego, bede plakac :Sad
ale i tak cie kocham, jestes najlepsza Heart
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#5
Mimo, że o mnie nic nie powiedziałaś~ Żegnam ciebie.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości