Głowy 2
#1
Troche mało rozumiem z wątku Toiru " Głowy "
Czyli na jakich trybach i czego można dropić ( moby & players )
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#2
(05-29-2019, 07:48)Cichusek napisał(a): dodalem plugin na glowy na classic, zacznie dzialac po restarcie o 12.
podsumowujac, glowy wypadaja ze zwierzat i potworow, mozna je zdobyc tylko na mapie surowcowej.
glowy wpadaja od razu do ekwipunku i jestesmy o tym powiadamiani na czacie (to takie koncowe udoskonalenie).
enchanty nie wplywaja na szanse dropu.
glowki
#3
(05-30-2019, 15:52)Boczek napisał(a):
(05-29-2019, 07:48)Cichusek napisał(a): dodalem plugin na glowy na classic, zacznie dzialac po restarcie o 12.
podsumowujac, glowy wypadaja ze zwierzat i potworow, mozna je zdobyc tylko na mapie surowcowej.
glowy wpadaja od razu do ekwipunku i jestesmy o tym powiadamiani na czacie (to takie koncowe udoskonalenie).
enchanty nie wplywaja na szanse dropu.
glowki

Czyli już działają ???

I kiedy będzie ten skup ich :Big Grin czy będzie 1 skup dla wszystkich rodzajów ? 
Polecam 1 skup dla 1 głowki
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#4
tak, od wczoraj
#5
I jaki % ?

Będzie 1 skup ?

(05-30-2019, 15:57)Tomek2209 napisał(a):
(05-30-2019, 15:52)Boczek napisał(a):
(05-29-2019, 07:48)Cichusek napisał(a): enchanty nie wplywaja na szanse dropu.

Według mnie powinny ( Grabież )
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#6
nie bedzie skupu, mniej niz 1%, ze zwierzat troche wiecej niz z mobow.
#7
To jak się ich pozbyć?
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#8
A jaki % na prisonie ?
Przepraszam.
Niedostępny
#9
glowy wypadaja na razie tylko na classicu, nie bedzie na tym trybie skupu glowek.

za pare dni dodam takze glowki na prison, beda one do zdobycia poprzez kopanie blokow w sektorach, na kazdym sektorze bedzie mozna zdobyc inny wyglad glowy.
na trybie prison bedzie rowniez skup na spawnie, prawdopodobnie 10 tys $ za sztuke.
z procentem szansy na prisonie mam sporo problemow, jak testowalem 0.01% szansy, to w sektorze A, gdzie bardzo szybko sie kopie ze wzgledu na sam kamien, zdobylem 3 glowki w niecale 5min (z kilofem gracza), wiec musze to ostro utrudnic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
(05-30-2019, 16:56)Cichusek napisał(a): glowy wypadaja na razie tylko na classicu, nie bedzie na tym trybie skupu glowek.

Dlaczego ?
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości