Oszukanie
#1
       
Twój nick: LeMathewuThatsMe
Nick oskarżonego: Younoh
Opis sytuacji: Younoh poprosił mnie o diamentowy kilof ze szczęściem i innymi bardzo dobrymi enchantami, powiedział że odda go, a mi nie oddał a do tego potem mi groźił, że jak go nie tepne to "Pożegnaj się z kilofem". 
Dowód/Screen:
Załączam screena z początku sytuacji (przepraszam screen mi sie gdzies schował, za to mam to)A tutaj druga sytuacja, jaki jest bezczelny w strone innych graczy. Już nawet nie prosze o kilof, ale prosze o zbanowanie tego BESZCZELA Dziekuje za wszelką pomoc.
#2
Szczego co widac, chcial Ci oddac, ale nie akceptowales mu prozby na tpa...
Wiec nie oszukal ciebie..
Gdybys mu akceptowal bys dostal tego kilofa tego nie zrobiles nie oddal..
I jaka to grobza...
xD Co jedynie powinien dostac muta
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
#3
(05-24-2019, 14:29)shenna napisał(a): Szczego co widac, chcial Ci oddac, ale nie akceptowales mu prozby na tpa...
Wiec nie oszukal ciebie..
Gdybys mu akceptowal bys dostal tego kilofa tego nie zrobiles nie oddal..
I jaka to grobza...
xD Co jedynie powinien dostac muta

Ale to wyglądało tak, że on mi mówił, że znalazł biom glinowy, a ta osoba to taki oszust, że on by się tepnął i pozbierał glinę MOIM KILOFEM i sobie wziął. Nie wiesz jak wygląda naprawdę świat? Przestrzegałem się. Powiedziałem mu, ze go tepne jak mi odda kilof, ale nie wiem czy to jest na screenie. Gdybys sie znalazla w mojej sytuacji całkowicie inaczej byś mówiła
#4
dostal bana na 3 dni, chyba mu wystaraczy. jak Cie spotkam to podrzuce Ci jakis kilof.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości