Cichusek
#1
Cześć Cichusek gdy są jakieś sytuacje z oszustami i kradzieżami jest pewien problem: Oszuści wydają kasę i wtedy nie możesz jej oddać ale tu jest propozycja:
Aby gdy Oszust wyda kase to np. na cls jest skup i poszkodowany mógł by coś tam wybrać np. oszukany na 8k mógł by wziąć 100diaxów ( na skupie po 80$ ) i myślę że to by było dobre bo nawet na consoli masz dostęp do komendy /give <nick> <przedmiot> <ilość> Wkurzyłem się na to że oszuści tak robią po tym jak Ćpunek oszukał nwm < nick > na ponad 800k  Angry
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#2
Ja pierwszy zostałem oszukany
[img][/img]

Nigdy Mnie Nie Poznasz Dopóki Nie Doświadczysz Takiego Samego Bólu Jak Ja
#3
nie tłumacz się ty mnie kiedyś na 20k chciałeś
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#4
Z jednej strony mógł by tak zrobić ale przecież 800k [ które zostało wydane] trafiło do innych graczy czyli jakby ktoś dostał 800k.

Niedostępny
#5
znam lepszy sposob\
nie wymieniaj sie z byle kim to nikt cie nie oszuka
#6
nie moge czegos takiego zrobic, bo np. dwoch kolegow (lub nawet mk!) umowi sie, ze jeden drugiego oszuka aby dostac te diamenty.
pozniej i tak by mu zwrocil "skradziony" przedmiot, a diamenty bylyby do podzialu.
dlatego tez jesli w oszustwie znikna pieniadze lub skradzione itemy i ich nie odnajde, to nie moge z konsoli tak po prostu dac komus tych przedmiotow, bo na serwerze bedzie ich wtedy 2x wiecej.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości