Propo spoko
#1
Proponuje dodać na /bazar lub jak kto woli /sklep dodac skup ( sprzedaż stakami ) czyli 1szt 16szt i 64szt :Big Grin  myśle że to dobre bo to czasem męczy stanie pare min i po 16szt jak będzie po 64 to skróci się ten czas o 4x więc spoko Big Grin
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#2
Cichusek już nie raz pisał, ze nie wspiera lenistwa i nie pojawi się sprzedaż w 64 sztukach. Jeżeli chcesz zarobić, to sprzedawaj po 16 sztuk i nie marudź, bo jeszcze tak zrobicie, że te kupno i sprzedaż w 16 sztukach zniknie, czego byśmy nie chcieli.

Wracając do komendy - jest /sklep, a /bazar niepotrzebną komendą tylko byłoby.
#3
Jest komenda /bazar i /sklep ale tepa to w to samo miejsce Big Grin
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#4
(05-19-2019, 09:29)Tomek2209 napisał(a): Jest komenda /bazar i /sklep ale tepa to w to samo miejsce Big Grin

Bo innego sensu tej komendy nie ma, bo co? Ustawisz /bazar 10 kratek do tyłu a /sklep zostawisz? Trochę to byłoby dziwne, bo skup i sklep to jeden wielki bazar, także no trochę bez sensu to napisane (żeby nie tepało w jedno miejsce), wiem że jest na pewnym trybie jedna komenda, co tepa na 3/4 te same miejsca, chociaż nie pamiętam jaka to jest.
#5
Jak nie przejdzie to ze stakiem to proponuje 16szt na 32 zamienic
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#6
(05-19-2019, 10:14)Tomek2209 napisał(a): Jak nie przejdzie to ze stakiem to proponuje 16szt na 32 zamienic

Od zmiany spawnu jest do dziś 16x i niech tak lepiej zostanie. 16x nie zostanie zmienione na 32, ponieważ zaburzy to trochę miejsce sprzedaży/kupna, gdyż zawsze to było tak: 1-16-32-64, a że nie ma 32x i 64x to żyjmy tym, że mamy 16x. Cichusek już jak pisałem nie wspiera lenistwa i nie zmieni również na 32x, już o tym wiem, jak i inni pewnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości