Zapomnialem hasla
#1
Witam mój nick _JulianPL_ kiedyś sie zgłaszalem tez i mialem podac czas i godzine kiedy kupilem vipa tego juz niewiem nie mam tego telefonu a dowód mam taki ze gram tym nickiem na innych serwach niechcem robic reklamy ale na gc2 cubegame i innych prosze pomozcie mi chcem tylko dokonczyc wbijania sektor wolny mam sektor x lub y nie pamiętam a 
P.S. niewiem jaki dowód ze co loguje sie na tym nicku na innym serwie i pokazuje ze sie dopiero nie zajerestrowalem a tak to prosze napisac
#2
Jak kupowałeś vipa Svipa to podaj pierwsze 6 liczb numeru telefonu a jak nie to czy posiadasz premke jak tak to wyślij ss że na tym koncie masz
#3
Wlasnie,to jest problem ze premki wtedy nie mialem kupilem wtedy co moj kuzyn dostal kompa  kupowałem vipy niewiem czy znajdzie sie na tym forum stare  z 2016 roku

(05-14-2019, 20:51)kacperoliwia napisał(a): Jak kupowałeś vipa Svipa a jak nie to czy posiadasz premke jak tak to wyślij ss że na tym koncie masz premke

A vipa kupowalem
#4
To podaj pierwsze 6 liczb numeru telefonu jeśli pamiętasz
#5
(05-14-2019, 20:57)kacperoliwia napisał(a): To podaj pierwsze 6 liczb numeru telefonu

Juz wiem , wbije na moje stare konto na tym forum będe mial wszystko tylko trzeba przypomniec sobie nazwe ehh
#6
Czy taki dowód wystarczy moje konto .

To więc ktos mi pomoze prosze pisac na konto dudek0560 jak bym mógł bardzo bym chcial odzyskac konto


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości