niesłuszny perm
Dzień dobry.Chcialbym ten watek skierowac w szczególnosci do wlasciciela tego serwera ( Cichusek ).
Przyznam sie z góry że cheatowalem ( kopalem na nukerze ) i bez ostrzeżenia czyli bana na 3-10 dni dostalem odrazu perma.Fakt nie raz bylem banowany na tym serwerze ale nie gralem ponad rok i wrócilem do gry. Każdy moze popelnic blad i ja sie do niego przyznalem. Chcialbym aby to rozpatrzyc i dac pierwsze upomnienie w postaci bana a nie perma. Smile
chyba nie zdajesz sobie sprawy jak to wyglada, wiec najpierw kliknij tutaj.
cheatowales przez 2 lata, teraz wrociles i nie cheatujesz znow, tyko cheatujesz dalej. z tego co pisales na shoutboxie mozna wywnioskowac, ze powodem dla ktorego nie grales, byl ban permanentny, ktorego bys otrzymal cheatujac. widocznie nie mogles po prostu przestac cheatowac. twoje pretensje teraz tlumaczy, ze wydawalo Ci sie, ze nie dostaniesz perma, wiec znow mogles grac, oczywiscie na cheatach.
[Obrazek: discord.png]
ale z biegiem czasu perm i tak by zniknol jakbym go mial. Ja poprostu wrócilem chcialem grac i spróbowac czy ktos wogóle ktos z administracji czuwa bo moglo mi to ujsc na sucho ale jednak byles ty. Wiec po tak dlugiej przerwie chce grac dalej i chyba mozna po takim czasie dac dryga szanse?
Poprzednie 8 banów jak widać niczego ciebie nie nauczyły, więc gdybyś teraz dostał bana tymczasowego to również nic by się nie zmieniło. Twój ban nie zostanie skrócony.
Börk Börk

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości