taka propozycja
#11
(05-15-2019, 15:51)PanGawrosz napisał(a): Jestem na nie, to samo co mówi zabijaka on zajął jego  działka.

No szkoda ze juz na nia nie wejdzie co nie....gdzie tu logika ?
Ok to po co ten vip i svip przecież 3 dzialki mozna miec dzk mk i tak gracz nie dostanie perma za pierwszym razem a będą juz mieć dzialki na stałe xd
#12
z tego co pamietam to Cichusek przyjal ta propozycje, tylko jej nie wprowadzil. byc moze teraz tez nie ma czasu jej wprowadzic, wiec nie odpowiada na watek.
#13
Moje działki też chcieli ruszyć ale nie ruszyli więc z huba nic nie zmienicie.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#14
(05-15-2019, 21:02)Rumbur napisał(a): Moje działki też chcieli ruszyć ale nie ruszyli więc z huba nic nie zmienicie.
Kolejny który nie gra na cl i sie wypowiada xd.
Nie interesuje mnie do kogo bd nalezc dzialka huba nawet jak ta propozycja przejdzie bo jest mala szansa ze ja ją bd miał bo wielu graczy tez by ja chciało.
chodzi głównie o to ze jest to bez sensu i nie ma w tym logiki ze gosc który ma perma od chyba pół roku dalej ma dziake na serwie xd. Druga sprawa to mozliwosc stworzenia mk jednorazowo (są  to 2 min strachu przed zbanowaniem) i posiadania dzialek tego mk. Gracz juz nie wejdzie na swoje mk bo po co.
#15
Odwieczny ból zazdrośników....są zasady gra legalnie, póki nie ma zarzutów działka funkcjonuje. Polecam okolice 1:2 -1:3 czy inne w okolicy do zajęcia....metodą na wnuczka - ludzie też tam spacerują.... Też byś nie chciał żeby Twoja działka znikła w takim punkcie....być może za 3 lata zachce Ci się grać ponownie.....
#16
(05-17-2019, 20:17)bionano napisał(a): Odwieczny ból zazdrośników....są zasady gra legalnie, póki nie ma zarzutów działka funkcjonuje. Polecam okolice 1:2 -1:3 czy inne w okolicy do zajęcia....metodą na wnuczka - ludzie też tam spacerują.... Też byś nie chciał żeby Twoja działka znikła w takim punkcie....być może za 3 lata zachce Ci się grać ponownie.... 
Spoko spoko wszystko fajniie tylko wytłumacz mi, jak graczowi który dostał bana permamentnego moze sie chcieć nagle zagrać na serwerze ?
Serio czytam te wasze argumenty graczy którzy są na nie i nwm gdzie tu logika w nich jest....a działka huba funkcjonuje tylko dlatego ze ma tam dodane 2 inne osoby które mogą odswierzyc jego działke,
tylko wtedy pojawia sie pytanie po co w takim razie vip/svipy jak mozna miec dzialke "kolegi" który zrobił sb konto tylko dlatego zeby dodac gracza a samemu juz nigdy nie wejsc na serwer.
#17
Odświerzam.
#18
Usunołem przykład działki huba z wątku specjalnie dla tych któży pisali że jestem zwykłym "zazdrosnikiem" itp ale no niestety chyba nie zrozumieli o co chodzi głównie w tym wątku  Wink
Podrzucę więc kolejny przykład takiej dziłki gdzie włascicielem jest tym razem mk gracza który dostał za to bana  na kilka dni a teraz korzysta sb dalej z tej działeczki Smile moze teraz pojawią sie w tym wątku jakies inne argumenty a nie tylko o zazdrosci i te osoby jakoś moze uzasadnią dlaczego sa na nie xd innym, troche bardziej sensowny i logiczny argumentem Rolleyes Widzimy tutaj dośc duzą farme która pewnie sobie  sporo zarabia włascicielem jest mk gracza The_Dark (sprawdzcie sb liste banów lub zapytajcie tego kto banował to mk). 'własciciel działki ' na tym serwie sie juz nie pojawi ale gracz ma działke dla siebie. Moze to jakoś rozswietli coś w głowie tym co są na nie  xd pozdrawaiam.
[Obrazek: gye4P8Y.png]
[Obrazek: VKvTd6Q.png]
[Obrazek: 3AyPkSV.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości