taka propozycja
#1
Mozliwośc odswierzania działek przez osoby które nie są jej włascicielami jest bez sensu. Wystarczy ze zwykły gracz na 1 min stworzy mk zajmie działke obok swojej i doda sie z multikonta do tej działki i juz ma dwie działki dla siebie a na swoje mk juz nie wejdzie bo nie musi.Przykładem jest gracz The_Dark i jego mk Lary1234 (niepamiętam juz czy dobry nick) który dostał bana na 4 dni za mk ale dzialka dalej nalezy do jego mk i jest on tam dodany i juz ma dodatkową dzialke... mam nadzieje ze da rade takie cos zmienic .
Pozdrawiam.
#2
Ta działka się różni od innych działek na /dzialki że właściciel ma perma, przecież mati i makro też wchodzą tylko odświeżać. Więc jestem na nie

Niedostępny
#3
(05-10-2019, 05:56)PanGawrosz napisał(a): Ta działka się różni od innych działek na /dzialki że właściciel ma perma, przecież mati i makro też wchodzą tylko odświeżać. Więc jestem na nie

Aha czyli własciciel dzialki nie znajdzie nawet 2 min w ciągu 3 tygodni na odswierzenie działki tak ? bez sensu argument.
#4
Według mnie powinno być takie coś co Dix napisał czyli gracze dodani nie mogą odświeżać działki dlaczego ? gracz który otrzymał perma przed może mieć jakieś dodane osoby co bedą mu nawet przez rok i dłużej odświeżać a inne osoby by potrzebowały takiej działki np od huba do budowy autosklepów i innych rodzaji budowli
LWG ✊✊✊
#5
Jestem za. Dodano gracze nie powinni odświeżać działek.
Tylko właściciel działki może ją odświeżać
#6
Odświeżam.
#7
Na nie. On zajął tą działkę więc jest jego.
#8
boli? ma boleć
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#9
(05-15-2019, 13:35)CruQ napisał(a): boli? ma boleć

Niekoniecznie mnie to rusza ze ta dzialka zajęta tylko troche dziwne jak włascicielem jest ktos kto ma perma.
Teraz raczej id jest mało wazne większosc graczy nie ogarnia gdzie isc nawet jak napsiszesz ze "cos" jest na id;2:2 xd.
Ale głownie chodzi tu o to ze gracze mają po 2 dzielki z mk. i juz nie muszą wchodzic na swoje mk by odswierzyc dzialke  Wink
I nwm po co wypowiadają sie gracze którzy nie grają na classicu ?
#10
Jestem na nie, to samo co mówi zabijaka on zajął jego  działka.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości