Autoclear
#1
no to juz jest robienie z gracza - .... wykopalem latarnie po 2 sekundach znikla doslownie ja wykopalem !!! dla czego nie ma informacji kiedy jest autoczyszczenie ?! stracilem przez to juz sporo drogich rzeczy dzis znow ! to zwykle zaniedbanie i tyle 

poziom na serwerze jest trudny bo wszystko jest ustawione minimum a itemy ot tak znikaja i nie da sie odzyskac to zaczyna byc niefajne
#2
Itemy tak szybko nie znikają, można wpadła tobie gdzieś pod podłogę bo i tak bywa.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
znikaja co 5 minut na tym polega aoutoclear niezaleznie od tego kiedy go sie wykopie wiec powinna byc informacja zeby uwazac z drogimi bloczkami... takowej nie ma !
#4
Ja bym zrobił co 10 min i by było- 10 min usuwanie itemów, 5 min usuwanie itemów, 1 min usuwanie itemów, i 10 sek itemów

Niedostępny
#5
Ja też bym tak zrobil ponieważ jak czesto kopie rudy diamentów to ja nie kopie nwm 0.5 kratki od bloku tylko gdzieś z odległości 1-3 kratek bo chyba każdy tak ma i w ten sposób straciłem naprawdę dużo diamentów ale wy odpowiecie " to twoja wina trzeba było kopać blizej " niestety Sad ja jednak jestem za tym zeby bylo tylko 
1- Za 5minut przedmioty zostaną usunięte z ziemi
2- Za 1 minute przedmioty zostaną usunięte z ziemi
3- Za 10 sekund przedmioty zostaną usunięte z ziemi
I np. Taki dodatek ale zbędny " z ziemi usunięto X- liczba przedmiotów
POZDRO TOMEK2209
I czemu mój wątek"unban" został zamknięty?
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#6
(05-07-2019, 23:19)Tomek2209 napisał(a): I czemu mój wątek"unban" został zamknięty?

Bo nie dostaniesz unbana.

https://forum.sky-land.pl/showthread.php...t=Usuwanie
[Obrazek: NbTGMw.png]
#7
(05-07-2019, 20:02)ZiiiZ napisał(a): znikaja co 5 minut na tym polega aoutoclear niezaleznie od tego kiedy go sie wykopie wiec powinna byc informacja zeby uwazac z drogimi bloczkami... takowej nie ma !

juz pisalem, ze na skyblocku nie ma autoclear. 
chyba, ze chodzi ci o inny tryb.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości