unban
#1
Cześć informuje o tym ze chciałbym się ubiegać o unban:
- Wiem używałem cheatów ( tylko speedmine ) ale robiłem to pierwszy i ostatni raz na tym serwie.
A poza tym jeśli mi się uda to informuje o tym że chciałbym zorganizować konkurs na dzień dziecka lecz kase na to musze zbierać już a ten m=ban ( 10 dni ) mi na pewno nie pomoże zbierać kasy i raczej właśnie trace ( nic  nie zdobywam ) a konkurs kosztuje Sad
Dajcie znać:
1.Czy dostanę UnBana ? 
2.Czy jesteście za moim UnBanem ? 
3.Czy chcecie żeby został zorganizowany ten konkurs ?
 Proszę i Pozdrawiam- Tomek2209  Shocked
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#2
nie
nie
tak
#3
Dlaczego nie jesteś za moim unbanem ? 
I dlaczego bym go nie dostał ?
I niestety ten ban  trochę mi przeszkodzi Shocked  ale powinienem dać rade nawet w 2 tygodnie ( lecz po prostu mniej kasy uda mi się uzbierać ) co przekłada się na inne nagrody niż planowałem. Bo nagrody które planowałem no nie powiem... trochę kosztują Sad więc i tak będzie konkurs ale o wiele słabsze nagrody bo w tydzień jednak da się dużo zarobić :/



Naprawdę proszę Sad
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#4
Jestem na nie, ostrzegałem ciebie abyś nie używał hax a ty dalej to robiłeś.

Niedostępny
#5
ty mnie ostrzegałes? kiedy? jak wtedy kiedy uzywalem speedmine cb nie było na serwie dawno a wcześniej nie uzywalem wiec nwm o co ci chodzi?

Mam jeszcze 1 propo aby konkurs odbył się i to z dużymi nagrodami ? czy nie dało by się "przenieść bana " chodzi o to że teraz bym dostał unbana a po prostu po rozstrzygnięciu i zakończeniu bym dostał tego bana np. teraz unban a załóżmy nwm. 2-12maja ban ? Prosiłbym o takie rozwiązanie
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#6
1. nie wiem
2. nie
3. nie

Pragnę przypomnieć, że kilka dni temu otrzymałeś bana za multikino, teraz speedmine. Mamy 7 maja, więc liczę, że zdążysz uzbierać zadowalającą cię kwotę na ten event. Imo nierealne jest przeniesienie bana na innym termin ;p
[Obrazek: NbTGMw.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości