Problem z VIP
#1
Mój nick - XemirYT

Opis:
zobaczyłem że się ktoś ogłosił że sprzedaje Vip za $ na serverze, a więc zapytałem kolegi czy nie chce, napisał że chce jego nick Morti24 ustaliłem cenę i on/ona zamiast jemu dała tego vipa mi mimo iż ja go miałem Tak że, dośc nie typowa sytuacja, i ja z takim zapytaniem czy dało by rade go dać Graczowi z nieckiem Morti24?

Zabierać rangi chyba się nie da, ale mój vip jest praktycznie nowy chyba 5 bądz 6 dni mam więc chyba nie będzie problemu z tym a jak jest możliwośc zabrania tego 2 zakupionego vipa z mojego konta to było by lepiej,

Z graczem który mi sprzdał vipa ustaliłem cenę 115k, lecz jeszcze nie zapłaciłem czekam aż sprawa zostanie wyjaśniona Big Grin

Proszę szybko o odpowiedz, Pozdrawiam
#2
No nie powiem lipe odwaliles ;p
#3
(05-05-2019, 22:10)Kniper03 napisał(a): No nie powiem lipe odwaliles ;p

Niby tak aleeeee, to wyglądało tak ja się dogadałem co do ceny i nwm nagle dostaje vipa nie miałem możliwości napisać nic do tej osoby że nie chce na to konto bo to się tak szybko stało :/ Mam nadzieje że da rade tego vipa przenieść Big Grin

Pozdrawiam
#4
Szczerze? Wydaje mi sie ze nie , ale nie jestem pewny , ale wiesz przynajmniej bedziesz mial tego vipa o miesiac dluzej Smile
#5
Nie da się chyba odebrać rangi wiec kup 2 vipa i dla siebie zostaw.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości