Głowy
#71
A co z głową czarnego szkieletu? Kiedyś można było je wydropić, a na twoim ss głów jej nie ma?
Magnaci  Diamond  MikoPlayerV2, PulSap, becz00nia, karaoke
#72
(06-09-2019, 17:48)Toiru napisał(a): Taką jedna sprawa: Czy mógłbyś dodać głowę wilka?

ok, pojawi sie po restarcie serwera.


(06-13-2019, 10:33)MikoPlayerYT napisał(a): A co z głową czarnego szkieletu? Kiedyś można było je wydropić, a na twoim ss głów jej nie ma?

nadal mozna, na screenie pokazalem tylko te glowy ktore zostaly dodane.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#73
Cichusek, mam pomysł może dodasz do dropu głowę twoją, z bardzo małym procentem szansy na nią, byłoby to fajne odznaczenie i na pewno coś unikatowego, a takich rzeczy brakuje na serwerze
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#74
ja za
#75
Proponuję mimo tych spawnerow dodać głowy blaze będą po prostu tańsze na serwerze Tongue i dodatkowo dodać slime/ghast/wiedźme
#76
(06-13-2019, 12:30)Wróżbita napisał(a): Cichusek, mam pomysł może dodasz do dropu głowę twoją, z bardzo małym procentem szansy na nią, byłoby to fajne odznaczenie i na pewno coś unikatowego, a takich rzeczy brakuje na serwerze

No to prawda więc ja za  Tongue

Ja za i proponuje zeby ghasta była rozmiarów zwykłego bloku jaki blok ze skinem xD
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#77
dodalem kilka glow, oto wszystkie ktore mozna aktualnie zdobyc (+glowa mrocznego):
https://imgur.com/a/51Q0G4M
[Obrazek: sygnaturka.png]
#78
Zostały dodane już głowy na Prisona?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#79
(06-17-2019, 18:30)Toiru napisał(a): Zostały dodane już głowy na Prisona?

jeszcze nie, ostatnio jestem bardzo zajety i nie mam czasu na testy i ewentualne poprawki w mechanice pluginu, ale juz jest wiekszosc zrobiona. 

glowy na classic latwo jest dodac, bo to tylko wybor skina i dodanie kilku linijek w kodzie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#80
Da się zdobyć głowę zabijając z łuku?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości