Głowy
#51
(05-29-2019, 16:00)CruQ napisał(a): wspomniałeś o tym, że głowy wpadają od razu do eq... czyli jak mam zapelniony ekwipunek... to nie przepadnie mi, prawda?

przepadnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#52
teraz dwie sprawy jak to jest z glowkami wilka i ocelota oraz konia bo te beda najdrozsze czy one dropia ? oraz czy spawnery nie sa czasami rajem dla cziterow <szkielety/zombie/pajaki> ?

p.s. mowa o classic
#53
(05-29-2019, 16:36)ZiiiZ napisał(a): teraz dwie sprawy jak to jest z glowkami wilka i ocelota bo te beda najdrozsze czy one dropia ? oraz czy spawnery nie sa czasami rajem dla cziterow <szkielety/zombie/pajaki> ?

p.s. mowa o classic

I jeszcze: Pigmeny są w netherze no i można z nich dropić, ale też tam jest spawner świnek i czy z tego spawnru można wydropić głowke świnki?
I druga sprawa ponieważ z pól godziny biłem zwierzęta dix mieczem i nic nie wypadło a jak zaczolem bic zelaznym wypadlo mi 2, czy to przypadek czy poprostu na żelaznym wypada wiecej?

Niedostępny
#54
ja bilem 2h dix mieczem 5/3/3/2 i nic teraz probuje bez ognia jesli drop jest rozpisany w pluginie otherdrops to tak ma to znaczenie

P.S sinek zombie jest duzo w netherze ale trzeba miec vip jednak nie sadze ze beda one najbardziej wartosciowe
#55
(05-29-2019, 16:36)ZiiiZ napisał(a): teraz dwie sprawy jak to jest z glowkami wilka i ocelota oraz konia bo te beda najdrozsze czy one dropia ? oraz czy spawnery nie sa czasami rajem dla cziterow <szkielety/zombie/pajaki> ?

p.s. mowa o classic

jest tylko glowa ocelota i konia, z wilka nic nie wypada.
wszystkie glowki masz pokazane na screenie z jakiegos mojego poprzedniego posta.

plugin jest wlasny i nie ma znaczenia jakiej broni sie uzywa i jaki ma ona enchant, szansa jest zawsze taka sama.
ze zwierzet jest wieksza szansa na drop glowki, a z potworow mniejsza.
glowki moga wypasc z mobow tylko na mapie surowcowej, ale dodam jeszcze nether, bo calkiem zapomnialem o tych pigmenach.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#56
glowka krolika to uszy na czarnym tle. przydaloby sie zmienic.
#57
(05-29-2019, 14:15)Cichusek napisał(a): ewentualnie mozna tez zrobic taki dodatek, aby w wyzszych sektorach byla co raz mniejsza szansa na drop takiej glowki.
np. w sektorze A byloby 5% szansy, w sektorze B 4.75%, a np. w Z tylko 1%.

Powrócę do tego na chwilę:

To dobry pomysł, ale na A-D (oraz ewentualnie E) ze względu na bruk drop powinien być nieco mniejszy. Na Z większy ponieważ tam rzadko ktoś kopię bo jest utrudnione przez Bedrock.

Oraz takie pytanie: Jaką przewidujesz cenę za sprzedanie głowy? Każda głowa będzie miała osobną cenę, czy będzie ona ogólna?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#58
Ja nie chce nic mówić ale wątek Toiru dotyczył pvp a doszło do zwierząt..

Niedostępny
#59
Dotyczył głów, PvP nie jest ważne.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#60
Czyli na classicu już można dropić ?
Na jakich jeszcze trybach ?
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości