Głowy
#31
jestem za, byle co byś dodał ja i tak się uciesze ze w końcu bd coś nowego na classicu Big Grin
#32
Jestem za, ale proponuję, żeby odrobinę większą szansę na wydropienie głowy był z mobów agresywnych.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#33
ale dlaczego nie heady graczy?
#34
(05-28-2019, 08:28)Harold31 napisał(a): ale dlaczego nie heady graczy?

juz pisalem wczesniej, bedzie balagan.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#35
ale pisali zeby moc je sprzedawac dlaczego nie podoba sie tobie ten pomysl z sprzedawaniem?
#36
(05-28-2019, 08:51)Harold31 napisał(a): ale pisali zeby moc je sprzedawac dlaczego nie podoba sie tobie ten pomysl z sprzedawaniem?

poniewaz wciaz bedzie balagan z glowami, wiekszosc osob ma konta nopremium, wiec glowki beda zwykle.
nie dosc, ze trzeba bedzie sie nameczyc aby zdobyc taka glowe (bo nie ustawie, ze za kazdym razem wypada), to jeszcze trzeba bedzie sie liczyc z tym, ze gracz nie ma nicku premium i jest zwyklym stevem, a ustawienie skina na serwerze (dla osob bez premki) nie ma wplywu na glowe, jej skin zawsze bedzie tym oryginalnym.
niektorzy nie beda chcieli ich sprzedawac za grosze, wiec beda zasmiecac swoje dzialki takimi glowami, co w przypadku stevow nie wyglada tak ladnie.





zrobilem takie glowki:
w pierwszym rzedzie: szkielet, zombie, creeper, pajak, enderman, pigman, nietoperz.
w drugim rzedzie: owca, krowa, swinia, kurczak, krowa grzybowa, ocelot, krolik, kalamarnica, kon.

[Obrazek: 22OpTkN.png]

ustawilem, ze szansa na drop glowki ze zwierzat wynosi 1,5%, a z potworow 0.5%.
szansa ze zwierzat jest wieksza, poniewaz trudniej jest spotkac zwierzeta na mapie surowcowej, a jak chce sie zrobic z nich "farme", to trzeba je rozmnazac, a potwory same sie pojawiaja.
dla przykladu szansa na drop luckyblockow na waterblocku (ten sam system szans) wynosi 0.05%, a jednak sa one do zdobycia, wiec mysle, ze takie ustawienie bedzie odpowiednie.
no i przypominam, ze glowki moga wypasc tylko na mapie surowcowej, poniewaz nie chce abyscie siedzieli na afk i bili mieczykiem potwory z mobgrinderow.
wiem, ze istnieja mobspawnery naturalnie pojawiajace sie na surowcowej, ale zawsze to bedzie jakies ograniczenie.
i wiem, ze niektore glowki beda bardzo trudne do zdobycia jak np. krowy grzybowej ze wzgledu na mala ilosc mobow tego gatunku, ale mysle, ze wytrwaly gracz jakos ja zdobedzie i bedzie przez to bogatszy, bardziej ceniony itp.

reasumujac, to co o tym myslicie? zmienic jakis skin glowki z tych co pokazalem? dodac jeszcze jakiegos moba? podoba wam sie taki pomysl?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#37
Hmm a na s1 bedzie to? Xd
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
#38
Z Prisonem będzie chyba ciężko, na nim nie ma surowcowej. Może jeszcze Pająka Jaskiniowego?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#39
(05-28-2019, 10:20)Toiru napisał(a): Z Prisonem będzie chyba ciężko, na nim nie ma surowcowej. Może jeszcze Pająka Jaskiniowego?

Jak dla mnie to super, nareszcie coś nowego,ciesze się.Dziękuje Cichusku.
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#40
zombiak jakis taki brzydki
ale po za tym fajne to


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości