Głowy
#21
nie rozumiem po co odswiezacie ten temat.
wyrazilem juz swoja opinie i wciaz czekam na lepsze rozwiazanie z waszej strony.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#22
Nie rozumiem na każdą jedna naszą propozycje, piszesz ,,nie da się,, ,to zmień cokolwiek na tym serwerze i innych trybach,bo naprawdę dla resztki graczy którzy tu jeszcze graja nic się nie zmienia.Chociaż przywróc dawny spawn na classicu ,czy sklep cokolwiek innego,zeby sie fajnie wchodzilo i można sobie bylo pograć jak za dawnych starych czasów. Zmień cokolwiek.
Pozdrawiam Krysia.
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#23
(05-25-2019, 08:55)Krystyna napisał(a): Nie rozumiem na każdą jedna naszą propozycje, piszesz ,,nie da się,, ,to zmień cokolwiek na tym serwerze i innych trybach,bo naprawdę dla resztki graczy którzy tu jeszcze graja nic się nie zmienia.Chociaż przywróc dawny spawn na classicu ,czy sklep cokolwiek innego,zeby sie fajnie wchodzilo i można sobie bylo pograć jak za dawnych starych czasów. Zmień cokolwiek.
Pozdrawiam Krysia.

a czy odpisalem, ze sie nie da? poprosilem o jakis wasz pomysl, takze mozesz sie wykazac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#24
Nie chodziło mi o to żeby się wykazać ,Toiru już napisał w wątku o co chodzi,pomyślałam tylko że jak nie da sie zrobić nic nowego,to można by pójćś w stare.
Może wtedy byłoby fajnie.
To od Ciebie zalezy jak Ty to zrobisz z tymi główkami,narazie stoimy w miejscu.Jakkolwiek zrobisz to będzie dobrze,i nie trzeba będzie odświeżać wątków.
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#25
osobiście nie chcę powrotu starego spawna Tongue jak już to z zmianami typu bez dużego pvp i bardziej otwarte skup i sprzedaż a nie takie półeczki wtedy jestem za Smile
#26
Jakiś czas temu to wysłałem. Nie wiem czy doszło, więc wkleję to tutaj:
1. https://www.spigotmc.org/resources/head-...lls.47651/
Można sprzedać i kupować głowy, istnieje możliwość dodania nicków do blacklisty (np: jakiś wulgaryzmów albo ekipy serwera) przez co nie

będzie można kupić ich głów, bez GUI.

Można też całkowicie zakazać (lub tylko dla graczy, dla VIPów może naprzykład to zostać jako przywilej) ich kupowania i opierać się tylko na

dropie wtedy problem głów bez skórki rozwiązuje możliwość sprzedania ich.

2. https://www.spigotmc.org/resources/head-...-1-9.9176/
Prosty plugin do dropu głów z zabitych graczy. Można je sprzedawać komendą /sellhead

3. https://www.spigotmc.org/resources/headhunter.8088/
Wyznaczanie nagród za czyjeś głowy. Wypadają również z mobów. Taka trochę gospodarka tymi głowami.

4. https://www.spigotmc.org/resources/headrankup.11688/
Ten działa nieco inaczej. W nim da się ulepszać swój drop. Np: na samym początku głowy (można ustalić jakie) wypadają tylko z świn, za wydanie expa i pieniedzy, można głowy pozyskiwać np: z krów, za kolejne wydanie z owiec, z graczy itd.

5. https://www.spigotmc.org/resources/ultim...ads.54946/
Dropi tylko głowy mobów.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#27
Za wszystkimi propozycjami które przedstawił toiru niech na tym serwerze zacznie się coś dziać!
#28
zadowoli was drop glow ze zwierzat i potworow na classicu?

ustawilbym jakas bardzo niska szanse na wypadniecie takiej glowy przy zabiciu zwierzecia/potwora, ale tylko na mapie surowcowej, tak aby nie bylo afczenia przy mobspawnerach i tego typu farmach na dzialkach.
i chce aby takie glowy pozostaly bardzo trudne do zdobycia i raczej szansa na drop bedzie wynosila cos ponizej 1%.

na razie dodalem takie glowy do wersji testowej pluginu:
[Obrazek: LpwwHqV.png]
[Obrazek: sygnaturka.png]
#29
(05-27-2019, 09:29)Cichusek napisał(a): zadowoli was drop glow ze zwierzat i potworow na classicu?

ustawilbym jakas bardzo niska szanse na wypadniecie takiej glowy przy zabiciu zwierzecia/potwora, ale tylko na mapie surowcowej, tak aby nie bylo afczenia przy mobspawnerach i tego typu farmach na dzialkach.
i chce aby takie glowy pozostaly bardzo trudne do zdobycia i raczej szansa na drop bedzie wynosila cos ponizej 1%.

na razie dodalem takie glowy do wersji testowej pluginu:
[Obrazek: LpwwHqV.png]
Jestem za tym pomysłem Big Grin

(05-27-2019, 09:29)Cichusek napisał(a): zadowoli was drop glow ze zwierzat i potworow na classicu?

ustawilbym jakas bardzo niska szanse na wypadniecie takiej glowy przy zabiciu zwierzecia/potwora, ale tylko na mapie surowcowej, tak aby nie bylo afczenia przy mobspawnerach i tego typu farmach na dzialkach.
i chce aby takie glowy pozostaly bardzo trudne do zdobycia i raczej szansa na drop bedzie wynosila cos ponizej 1%.

na razie dodalem takie glowy do wersji testowej pluginu:
[Obrazek: LpwwHqV.png]
Jestem za tym pomysłem Big Grin

Niedostępny
#30
(05-27-2019, 15:01)PanGawrosz napisał(a):
(05-27-2019, 09:29)Cichusek napisał(a): zadowoli was drop glow ze zwierzat i potworow na classicu?

ustawilbym jakas bardzo niska szanse na wypadniecie takiej glowy przy zabiciu zwierzecia/potwora, ale tylko na mapie surowcowej, tak aby nie bylo afczenia przy mobspawnerach i tego typu farmach na dzialkach.
i chce aby takie glowy pozostaly bardzo trudne do zdobycia i raczej szansa na drop bedzie wynosila cos ponizej 1%.

na razie dodalem takie glowy do wersji testowej pluginu:
[Obrazek: LpwwHqV.png]
Jestem za tym pomysłem Big Grin

(05-27-2019, 09:29)Cichusek napisał(a): zadowoli was drop glow ze zwierzat i potworow na classicu?

ustawilbym jakas bardzo niska szanse na wypadniecie takiej glowy przy zabiciu zwierzecia/potwora, ale tylko na mapie surowcowej, tak aby nie bylo afczenia przy mobspawnerach i tego typu farmach na dzialkach.
i chce aby takie glowy pozostaly bardzo trudne do zdobycia i raczej szansa na drop bedzie wynosila cos ponizej 1%.

na razie dodalem takie glowy do wersji testowej pluginu:
[Obrazek: LpwwHqV.png]
Jestem za tym pomysłem Big Grin
coś ruszyło z miejsca ,dobry i ten 1% , ale jest
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości