Zmiana
#1
Drogi Cichusku jesli mialbys chwile zmieniam nick z ZiiiZ na Dix_x3 prosilbym o przeniesienie oraz poki co zachowanie nicku ziiiz[Obrazek: nbKtd2g.jpg]

pierwszy raz od 11 lat zminieniam nick wiec prosilbym rowniez o wskazowki lub haslo na nowe kato / dzialki, pieniazki czy co tam oraz tymczasowe zablokoanie konta ziiiz poniewaz na cl
asic jestem dodany przynajmniej do 30 dzialek
#2
nie odrejestruje twojego starego nicku.
nowy sam musisz sobie zarejestrowac na serwerze ze swoim haslem.
napisz mi tylko co mam przeniesc ze starego konta np. dzialki, eq, enderchest z classica, range i eq z prisona itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
jakbys mogl przeniesc tylko range i dzialki na classicu ale czekam jeszcze na rejestracje nowego nicku od mojang nie wiem ile to trwa....
przydalo by sie przypomnienie komendy do unregister :Tongue od kilku lat w logicie grzebalem a komendy authme poszly w niepamiec
#4
(04-30-2019, 22:01)ZiiiZ napisał(a): jakbys mogl przeniesc tylko range i dzialki ale czekam jeszcze na rejestracje nowego nicku od mojang
przydalo by sie przypomnienie komendy do unregister :Tongue od kilku lat w logicie grzebalem a komendy authme poszly w niepamiec

znaczy.. jak na stronie mojangu zmienisz nick, to nie musisz u nich rejestrowac nowego konta, w launcherze logujesz sie za pomoca adresu email i hasla ktore uzywasz u nich na stronie i nick od razu ci wskakuje. 
jedynie na naszym serwerze musisz zarejestrowac konto o nowym nicku.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
mam taki ciekawy problem ze nick nie chce sie zmienic od wczoraj wyzej zrobilem edita na jakim trybie

mam dziwny problem poniewaz od wczoraj nick mi niewskoczyl by nie przedluzac pobiore i zarejstruje sie z shiginimy

<konto juz zarejstrowane>
#6
Odswierzam Smile przypominam ze chodzi tylko o range i dzialki na classic ZiiiZ>Dix_x3
#7
przenioslem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości