Konkurs !
#11
benio wzioles to zbyt doslownie Smile proporce i bannery oraz patriotyczne emblematy na flagach wchodzily w gre Tongue chodzilo mi bardziej wlasnie o wyzwolenie waszego patriotyzmu w dzisiejszym dniu Smile 3 maja jest swietem panstwowym nie mozemy zapominac o naszej calej historii wspominajac ta jedna date Tongue
< uznajac to co napisales kimi dodala efekt falowania na wietrze wiec ma wiecej szans ! Smile a antypodish dodal kontury zwisajacej z wysokosci >
#12
(05-03-2019, 16:31)ZiiiZ napisał(a): benio wzioles to zbyt doslownie Smile proporce i bannery oraz patriotyczne emblematy na flagach wchodzily w gre Tongue chodzilo mi bardziej wlasnie o wyzwolenie waszego patriotyzmu w dzisiejszym dniu Smile 3 maja jest swietem panstwowym nie mozemy zapominac o naszej calej historii wspominajac ta jedna date Tongue
< uznajac to co napisales kimi dodala efekt falowania na wietrze wiec ma wiecej szans ! Smile >

Zadaniem konkursu było wybudowanie flagi Polski Smile a to własnie jest poprawna flaga
#13
to ma byc patriotyczna zabawa <nie musiales brac az tak doslownie> ale tak zwroce na to uwage Smile
#14
(05-03-2019, 16:36)ZiiiZ napisał(a): to ma byc patriotyczna zabawa <nie musiales brac az tak doslownie> ale tak zwroce na to uwage Smile

Kimi praca nie ma proprcji Smile Big Grin
hah nie no spoko zii to wkoncu tylko zabawa a ja chciałem wprowadzic troche chumorku xd
#15
(05-03-2019, 16:33)beniutki napisał(a):
(05-03-2019, 16:31)ZiiiZ napisał(a): benio wzioles to zbyt doslownie Smile proporce i bannery oraz patriotyczne emblematy na flagach wchodzily w gre Tongue chodzilo mi bardziej wlasnie o wyzwolenie waszego patriotyzmu w dzisiejszym dniu Smile 3 maja jest swietem panstwowym nie mozemy zapominac o naszej calej historii wspominajac ta jedna date Tongue
< uznajac to co napisales kimi dodala efekt falowania na wietrze wiec ma wiecej szans ! Smile >

Zadaniem konkursu było wybudowanie flagi Polski Smile a to własnie jest poprawna flaga

dobrze napisalem juz wezme to pod uwage dla pewnosci by dobrze ocenic przelecialem na szybko liste flag polski Tongue[Obrazek: XwYSQx4.jpg]

dodam kimi nie ma proporcji wiec to nie jest flaga polski na wietrze....[Obrazek: Eiu06LU.jpg]

czasem nie wystarczy tylko myslec ale i uzyc wyobrazni Tongue

O to wyniki na Flagi sorka ze po czasie musialem jeszcze raz przemyslec na spokojnie

I miejsce - zajmuje antypodish wlozyl najwiecej wkladu w prace pomimo ze nie wiedzialem ktora z flag mam oceniac ale dzialka na wczorajsze swieto flagi byla przygotowana ! 25 000$

II miejsce - Zajmuje kimi_kimi ladna falujaca na wiosennym wietrze flaga 10 000$

III miejsce - Beniutki slabo z wyobrazeniem zabawy i podejscia ale czegos mnie to nauczylo Tongue 5000$

Dodam rowniez ze reszta prac tez zasluguje na nagrode ! nie mozna faworyzowac jednym dac drugim nie Tongue

Przepiekny proporzec od: Dariadidi 2500$ niestety nie jest on flaga a naprawde wlozylas duzo starania <stad pomysl by rozdac nagrody pocieszenia>

Zas lutyn mogles sie troche postarac i zrobic zdjecie czyms lepszym od tostera pisales ze prt sc Ci niedziala bylo poprosic mnie Tongue
przypomina mi to polska trybune na mecz : Lutyn 2500$

Kiosk9 Dziekuje Za udzial niepotrzebne bylo to szklo zastanawialem sie przez chwile czy to nie flaga w gablotce ale ciezko to porownac zapraszam do udzialu nastepnym razem : Kiosk9 2500$

<Benio nie moge uznac proporcji 5:8 poniewaz to jest minecraft nie kazdy mlody czlowiek wie ze flaga ma takie a nie inne proporcje i szukalby tego w google> uwazam ze ten wynik jest nie fer wobec prac innych ale masz co chciales


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości