Konkurs !
#1
Hejka z racji braku od dawna konkursow <az od swiat xDDD> ogłaszam konkurs budowlany na konstytucje 3 maja !

Co trzeba zrobic ? a no niewiele z racji ze czasu mało raczej nie bedzie czegos specjalnego wystarczy zbudowac ladna polska flage ! na swojej dzialce 

<dzialki nie beda oceniane tylko flagi ale fajnie jakby byly kolo waszego domu>

screeny prosilbym zamieszczac pod postem lub podawac linki do imgura Tongue

Nagrody:

1 miejsce 25 000 $ !!!
2 miejsce 10 000 $ !!
3 miejsce 5 000 $ !

 Screen z mojego spawnu postaram Sie rowniez Cos zbudowac u siebie na dzialce by was podtszymac przy motywacji i patriotyzmie Smile

[Obrazek: 6j1ar55.jpg]
#2
ladne prace zrobiliscie wiec podniose motywacje [Obrazek: 6YfRW0y.png] Heart Sky-Land.pl Heart
#3
Tu masz ss mojej flagi

y [Obrazek: qdmftju.jpg]
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#4
coz slabo widac czy to z classica ale uznam
#5
ZiiiZ no przecież widać, że Classic :p

Na szybko ale jest Smile

..................


Załączone pliki Miniatury
   

#6
polska https://imgur.com/gallery/gKybqUd

:/
LWG ✊✊✊
#7
poproszono mnie o wklejenie dwoch prac poniewaza gracze mieli problemy
dariadidi:[Obrazek: wu3wXV8.png]

Antypodish:[Obrazek: Hbpzzmg.png]
#8
ja juz mam faworyta Smile
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#9
(05-03-2019, 15:29)Krystyna napisał(a): ja juz mam faworyta Smile

pamietaj ze liczy sie najbardziej pomyslowa flaga a nie dzialka fajna miala arills ale nie zrobilem ssa a ona gdzies ja przepila
#10
Według ustawy z dnia 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczątkach państwowych za flagę Polski uznawany  jest prostokątny płat tkaniny o barwach Rzeczypospolitej Polskiej i proporcji 5:8, umieszczony na maszcie. Zgodnie z art. 6 ust. 2 ustawy, za flagę Polski uważany jest także wariant z godłem Polski, umieszczonym pośrodku białego pasa Smile.
 
Z tego, co widzę chyba tylko moja flaga jest flagą XD. Mam nadzieję, ze weźmiesz to pod uwagę w trakcie oceniania i werdyktu w konkursie
pozdrawiam i dołączam ss  Wink chyba wystarczająco pomysłowe ?

[Obrazek: KbD8Zat.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości