Skarga na Impressiona
#11
że niby ja klamie? to sobie zobacz wiadomosci usera Harold albo Harold31 na discordzie i nie bylo to prywatnie tak jak piszesz nie wiem skad to wytrzasnoles ale poprzez @

inni za obraze czy zabawe w moderatora dostaja mniejsze kary https://zapodaj.net/814544f1a2db9.png.html a ja dostalem 100% za wyslanie tego
http://whiteshop.90.pl/files/20160712-19...dentom.jpg
jak to dziala bo ja nigdy nie mialem zadnego warna wczesniej mialem 0% mam i teraz a przy warnie to wysylana jest wiadomosc bo na myBB to tak jest a nic nie dostalem

nmw ty sie naucz czytac o_o bo tu jest napisane za co
"Ja za napisanie do MrKop3reQ konfident dostalem bana na miesiac.. https://prnt.sc/nh2wzi patrzcie na powod" a wlasciwie to za wyslanie do niego tej koszulki ale na jedno wychodzi

a jezeli ta koszulka tez byla zartem? o_o
#12
(04-26-2019, 13:49)Impression napisał(a): po pierwsze, nie było żadnej próby kontaktu ze mną w celu wyjaśnienia tej sytuacji - użytkownik kłamie pisząc, że próbował kontaktować się prywatnie na discordzie. a moderatorem tylko na forum jestem dlatego, że nie wchodzę na serwer.

po drugie, nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś. mógłbyś napisać temat i z łaski swojej powiedzieć za co zostałeś zbanowany, kiedy, na ile? bo jak na razie widzę tu nie bana za napisanie "konfident", tylko za osiągnięcie 100% poziomu ostrzeżeń.

a to zdanie w tym temacie "przez konfidentów.." to sarkazm .___. nie miałem pojęcia, co ja mam zrobić z tymi ludźmi - myślałem, że to żart z tą zmianą nicku na "konfident" i fala poparcia xD

(04-26-2019, 13:38)PanGawrosz napisał(a):
(04-26-2019, 11:19)Boczek napisał(a):
(04-26-2019, 10:59)LutynPL napisał(a): Także się zgodze po impressionie pod wątkiem konfident się spodziewałem że coś zrobi ogarnie ich a on wyjeżdzaTonguerzez konfidentów dobrzy chłopcy patrzą za krat poco taki moderator
tez liczylem, ze da Ci wczoraj bana za post w watku, ktory Cie nie dotyczy Sad

Lecz widać że się wytłumaczył mówiąc że poprostu ze względu na strajk obędzie się bez kar.

jeju, ten strajk to też jedna wielka kappa.. powołałem się na to, bo nie wiedziałem, co mam zrobić z tymi ludźmi.
Moim zdaniem Impresjon dziwnie się zachowujesz,pisać ze ten strajk to jedna wielka kappa,może dla ciebie to była ironia .ale nikt nie wiedział o co ci chodzi z tym strajkiem, a jak ty już nie wiesz co zrobić z,,Tymi Ludźmi" jak to określiłeś ,to kto ma wiedzieć . Nie rozumiem cie.
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#13
Przecież w tym strajku nawet jest napisane "kappawall" w głównym poście xDD tak, strajkujemy, chcemy 4 stówy więcej, czekam na przelew cichy.
A teraz do Harolda.
Mówisz, że dostałeś bana tylko za koszulkę, a więc przedstawiam listę Twoich warnów:
1) 2 punkty ode mnie za spam - w jakimś tam temacie, ale to chyba mało istotne
2) 6 punktów od Cichuska za zaśmiecanie forum (jak wsypał Ci 6 punktów, to musiałeś go naprawdę wkurzyć)
3) 4 punkty ode mnie za koszulkę. Nawet jeśli to był żart, to mimo wszystko zaśmiecałeś temat, a tym samym forum. Biorąc pod uwagę wcześniejsze kary, nadal należy Ci się 4 punkty.

Podsumowując, bana dostałeś za 10 punktów ostrzeżeń (4 ode mnie, 6 od cichego), co razem daje 100% poziomu ostrzeżeń, czyli miesięczny ban na forum.

Uświadom sobie, że ja codziennie mam po kilkadziesiąt wzmianek na discordzie i nie czytam tego wszystkiego. Jak masz jakąś sprawę, to pisz mi na PW - to prędzej odczytam.


Sprawawa harolda wyjaśniona. Ktoś jeszcze jakieś wątki?
#14
nic nie jest wyjasnione koles
Ja przez caly czas mialem 0% nie dostalem zadnej wiadomosci na PW bo jak dostaje sie warna to automaczynie jest wiadomosc na pw to pokaz jakis dowod ze ja posiadam te punkty i pokaz mi za co niby bo ja pierwszy raz slysze ze ja mam jakies punkty ostrzezen.

i ze niby ja zasmiecam i dostaje kare a https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=39894 to juz wedlug ciebie nie jest zasmiecianie i nie bedzie kar
jeden moze zartowac a drugi nie? co to ma byc

te kappawall napisal dopiero teraz wiec gz xd

no te wstawki moze ich byc duzo ale ja pisalem po pare razy takze
#15
(04-26-2019, 17:25)Harold31 napisał(a): nic nie jest wyjasnione koles
Ja przez caly czas mialem 0% nie dostalem zadnej wiadomosci na PW bo jak dostaje sie warna to automaczynie jest wiadomosc na pw to pokaz jakis dowod ze ja posiadam te punkty i pokaz mi za co niby bo ja pierwszy raz slysze ze ja mam jakies punkty ostrzezen.

i ze niby ja zasmiecam i dostaje kare a https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=39894 to juz wedlug ciebie nie jest zasmiecianie i nie bedzie kar
jeden moze zartowac a drugi nie? co to ma byc

te kappawall napisal dopiero teraz wiec gz xd

no te wstawki moze ich byc duzo ale ja pisalem po pare razy takze

IDŹ UMYĆ KAMIENIE a tak serio skoro taka decyzja zapadła nie ma co walczyć  bo tylko sobie więcej problemów sobie zrobisz przeżyjesz ten miesiąc
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
#16
No chyba jak jeden moze sobie pisac co chce bo zostanie uznane to za zart a drugi od razu dostanie za to kare to chyba cos jest nie tak
To beznadziejne ze ja sie po fakcie dowiaduje ze mialem jakies warny a bylo u mnie 0%
#17
Ty może zastanów się co piszesz? NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK AUTOMATYCZNA WIADOMOŚĆ PRZY OSTRZEŻENIU! Ja raz wysyłam raz nie, Cichusek nie wysyła. Dodatkowo można wysłać taką wiadomość anonimowo, ale jest to tylko DODATKOWA OPCJA!
Proszę bardzo, twoje osztrzeżenia: https://zapodaj.net/8e6d3e598e769.png.html
Kim ty niby jesteś, żeby mnie pouczać? Tak się wymądrzasz, a mówiąc grzecznie kija wiesz. Ban był słuszny - kumulacja warnów. Tamci nie dostali warnów, bo cały ten temat jest bez sensu, i wszystkie posty w nim.
#18
nie macie nawet czegos tak podstawowego? lol ale beznadziejne forum na innych jest a tu to niby jak mozna sie dowiedziec jak dostalo sie warna?
to co wtedy napisalem tez nie mialo sensu Tongue
fajnie ze tak bronisz sie przed napisaniem czemu bylo caly czas 0% w sumie to nic dziwnego ze wiekszosc korzysta z discorda
gracze mieli racje o tobie

to forum jest dnem przesiadam sie na discorda tam przynajmniej wszystko dziala
#19
pierwsze ostrzeżenie (6 pkt) dostałeś 15 marca, od tej chwili twój poziom ostrzeżeń wynosił 60%. następne ode mnie (+4) otrzymałeś 25 marca, co jest równoznaczne ze 100% poziomem ostrzeżeń, czyli banem na miesiąc o powodzie //warn - ban został wywołany przez ostrzeżenia. ja z mojej strony wszystko zrobiłem prawidłowo.
#20
(04-26-2019, 19:38)Harold31 napisał(a): nie macie nawet czegos tak podstawowego? lol ale beznadziejne forum na innych jest a tu to niby jak mozna sie dowiedziec jak dostalo sie warna?

swoje warny masz wypisane w panelu uzytkownika. dodatkowo procent ostrzezen wyswietla Ci sie na profilu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości