CIekawy bug nieciekawa smierc
#1
Twój nick: ZiiiZ
Nick oskarżonego: Alanoo_XD
Opis sytuacji: gracz prosi o ocenienie dzialki i chce by z surowcowej go odwiedzic nie ostrzega ze zabija tym innych odwiedzajac wylatuje sie poza swiat i ginie

prosilbym o sowitego bana dla tej osoby jak i rowniez odzyskac swoj prawie nowy ekwipunek poniewaz stracilem go z winy serwerowego bugu... :

set 3/3
miecz 5/3/3/2
kilofy 5/3/3 3/3/1 5/3
siekiera 5/3/3<ostrosc>/1
lopata 4/3/3

reszte juz odpuszcze chociaz mialem prawie caly ekwipunek wypelniony drogocennym budulcem <obsydianem>
moge wrzucic screen ze tego dnia takie przedmioty posiadalem niestety nie zrobilem ssa przed poniewaz zawsze odwiedzenie gracza wydawalo mi sie bezpieczne az do dzis !

Dowód/Screen: zamieszczam kilka ssow z rozmowy oraz z sytuacji <ekwipunek niestety byl pusty za pierwszym razem nie zdazylem ujac sytuacji poniewaz nie zdazylem zareagowac...

[Obrazek: 5en4OnA.png][Obrazek: hgMTNiG.png][Obrazek: 0VINih3.png]
#2
Jestem tego swiadkiem ale ZiiiZ oni powiedza ze ci nie oddadza itemkow ktore straciles :/
Poniewaz ci nie uwierza ze je miales , tak zawsze jest :c
#3
podejrzewam ze jak zwykle tak bedzie ale tu juz by byla niesprawiedliwosc poniewaz to bug serwera nie moja wina ze nie zrobilem ssa sprzed sytuacji ty bys pomyslal ze wylecisz poza swiat odwiedzajac gracza ?
#4
Ja jak mam takiego buga, że wylatuję poza świat to nie ginę.
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#5
wyraznie na screnie widac ze trace hp
#6
Wtf jakby gość stworzył nowy world i tepał tam ludzi :?
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#7
przedmiotow niestety nie moge ci oddac, na pocieszenie powiem, ze alanoo tez ich nie ma.
zostal zbanowany na 5 dni za umyslne zabijanie na dzialce/wykorzystywanie bugow.
bug polegal na tym, ze gracz zajal sobie dzialke tuz przy granicy mapy dzialek, a ze jak ktos odwiedza czyjas dzialke to pojawia sie przed plotem tej dzialki (polplytkami), to taka osoba pojawiala sie poza granica dzialek i zostala spychana w otchlan.
raczej nie mialo to znaczenia z jakiej mapy sie teleportowalo, jest nawet komunikat na twoich screenach o osiagnieciu granicy swiata (you have reached..).
przesunalem granice o kilka kratek i juz nie bedzie takich smieszkow.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości