Spadanie głodu.
#1
Poszedłem sobie dzisiaj na tak zwane "zaraz wracam" (afk), nie było mnie ledwo 3-4 minuty, a miałem pełen głód i pełne HP. Przychodzę po tych 3-4 minutach patrze: mam głód (0 jednostek jedzenia) oraz ledwo 5HP, a zaznaczę jeszcze raz - miałem wszystko na full. Dlatego ja się pytam: co się dzieje? To wszystko się zaczęło dziać po restarcie po 12:00, bądź 00:00, bo wczoraj nic się nie działo, a dziś wchodzę, po godzince/dwóch idę, jak to opisałem na AFK, wracam i 5HP bez głodu... I jakim niby cudem? Wcześniej dobra, zabierało 2-4 jednostki głodu, no ale kurde, od stania mogłoby zabrać ponad 10 jednostek jedzenia oraz 5HP? No trochę nie jest to logiczne. Dlatego prosiłbym zrobienie coś z tym, bo nie wiem czy to błąd restartu, czy nie zmieniał czegoś Cichusek. Od razu chcę zaznaczyć: nie chcę, aby temat był ignorowany przez Cichuska. Chciałbym uzyskać odpowiedź na ten problem oraz naprawienie go, bo teraz trzeba łazić np. na surowcową normalnie z 5 stackami befsztyków, czy też pieczonych schabów. Jeszcze dodam - wszystko wczoraj działo się normalnie, nic takiego nie miało miejsca, wszystko zaczęło się dziś. Nie tylko ja to zauważyłem, ale również inni gracze. Za samo stanie nie zabierało aż 10 jednostek głodu oraz 5HP, tylko jakieś nie wiem, 2-4? Za bieganie rozumiem, zabiera więcej, bo biegamy, no ale za samo stanie? Nie logiczne. Jeszcze raz - poprosiłbym o jak najszybszą interwencję.
#2
gram juz chwile na serwerze i nie widze zadnych niepokojacych zmian.
#3
moze jakis chwilowy bug gry.
po dodaniu wsparcia na serwer z wersji 1.13 tez byly problemy z glodem/regeneracja zycia, wiec wgralem poprawke i bylo juz dobrze.
a nic nie zmienialem, wiec moze serwer zle sie uruchomil czy cos.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości