Znikanie itemow po krotkim czasie
#1
to juz przegiecie ! rozumiem ze itemy maja szybko znikac zeby nmie lagowalo ale to juz kapletna przesada ! rozlalem wode zle ja rozlalem i mi zdmuchlo 2 czaszki mrocznego... zanim zszedlem na dol juz ich nie bylo <okolo 30 sekund sekund> kto mi odda teraz 2 czaszki lub 150 000 na cl ?! podejrzewam ze nikt bedzie tak ze SObie wymyslilem... czas znikania itemow powinien trwac 5 minut
#2
To prawda, odwiedzilam kine ze skyblocka zniszczyla skrzynie po 10 sekundach itemkow nie bylo...
Niedostępny
#3
no tak tylko 150 000 poszlo w tyte... po co ktos wgl to zmienial nie rozumiem wczesniej bylo dobrze
#4
bardzo mi przykro, ale przedmioty lezace na ziemi sa usuwane co kilka minut niezaleznie od tego ile tam lezaly.
tak to dziala juz od dobrych paru lat i nic nie bylo zmieniane i nie bedzie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
A może warto dodać jakiś komunikat na chacie typu "przedmioty leżące na ziemi zostaną usunięte za 20 sekund!"?
#6
raczej nie.
zreszta nie doczytalem, ze chodzilo ci o "cl", tam takie usuwanie nie wystepuje. moze jakbys napisal temat w odpowiednim dziale, to nie byloby niepotrzebnego zamieszania. ktos ci ukradl czaszki albo zbugowaly sie gdzies pod woda, proste.

na skyblocku owszem, sa usuwane, ale na nim to nawet kasuja sie itemki jak ktos opusci wyspe.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości