PvP
#11
Jestem za.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#12
Jestem na nie, ponieważ gdy ja np. szybko klikam w myszke po chwili mnie wywala i po za tym są też cheaterzy: Jak chce zabić takiego gracza to nie zabijesz bo ten z 7 kratek wali i co mam stracić itemki, a kto mi je odda?
I jak cichusek mówił- jak się to często zdarza mi tak nawet gdy jestem na blazach też mn wywala, to samo na świnkach,i netheraku

Niedostępny
#13
(04-22-2019, 10:38)PanGawrosz napisał(a): Jestem na nie, ponieważ gdy ja np. szybko klikam w myszke po chwili mnie wywala i po za tym są też cheaterzy: Jak chce zabić takiego gracza to nie zabijesz bo ten z 7 kratek wali i co mam stracić itemki, a kto mi je odda?
I jak cichusek mówił- jak się to często zdarza mi tak nawet gdy jestem na blazach też mn wywala, to samo na świnkach,i netheraku

A to nie ty przypadkiem logasz niezależnie od sytuacji?

No i na PvP jakoś się dało rozróżnić loganie od wywalenia, także i tu chyba dać się powinno.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Jestem za
#15
Jestem za
#16
Jestem jak najbardziej za
#17
Zależy, mnie dziś wywaliło jak sie biłam, ale tez mnie wywala jak jestem w netherze i kopie netherrack. Chyba chodzi o szybkość klikania w myszke :/ ale może nie tylko ja tak mam. I głupio jakby kogoś wywaliło podczas walki i by zginął. Twoja propozycja Toiru ma i plus i minus.

#18
To może inaczej. Może wykorzystać tą zasadę 3 logów i jeśli ktoś ucieknie podczas walki to wyświetlić mu komunikat że za trzecim razem zginie podczas ucieczki (i faktycznie to się dzieje). Ten licznik resetowałby się co północ.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#19
(05-03-2019, 15:05)Toiru napisał(a): To może inaczej. Może wykorzystać tą zasadę 3 logów i jeśli ktoś ucieknie podczas walki to wyświetlić mu komunikat że za trzecim razem zginie podczas ucieczki (i faktycznie to się dzieje). Ten licznik resetowałby się co północ.

Jestem za tym.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości