PvP
#1
Proponuje dodanie na PvP takiego bajeru jaki jest w wymieniarkach, wylogowanie się - śmierć i utrata przedmiotów. Loga bardzo dużo osób, myślę że takie rozwiązanie będzie lepsze niż ciągłe bany dla tych osób.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Jestem stanowczo za. To oduczy niektórych graczy nie uciekać podczas walki, a jeżeli dalej będą - to po prostu dalej wlepiać kary. Moim zdaniem takie coś powinno być również na Prisonie, gdzie dużo osób też ucieka, jak zdobędzie coś z enchantem.
#3
Też jestem za tym pomysłem duża ilość osób loga na pvp i każdy narzeka
Niedostępny
#4
Może być, jestem za bo mam dość tekstów typu ch.. logałeś i się wyzywają i spam na czacie ;/
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#5
Jestem za
LWG ✊✊✊
#6
Jestem Za. od początku grałem na cl, wiec tu by się przydało to co napisał Tails.
nie raz spotykałem takie sytuacje jak grałem od początku (wtedy to było masowe pvp na cl) "jeżeli ktoś miał 1-3k killów na pvp to wie jak to było" da się wkurzyć.
Niedostępny
#7
chyba czasami antycheat potrafi u kogos wykryc cheaty i wyrzucic gracza pomimo tego, ze ich nie mial, wtedy takie cos bedzie sporym problemem.
nie wiem jak czesto takie cos sie zdarza na serwerze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Rzadko to się dzieje. PvP z Pistoletami jest tego przykładem, raczej rzadko wyrzuca i jeśli to nie zauważyłem aby odebrało za to lvl.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
cichusku chyba wystarczy antylog bez antycheata nie zdarzylo mi sie jeszcze by mnie wyrzucilo poza za szybkim kopaniem... a gracze z makro no coz to ich blad ze ustawiaja po 10000x na klikniecie... jestem za
#10
oj bardzo czesto, czegolnie, przy slabszym polaczeniu lub w walce z cheaterem.
nie daloby sie wyodrebnic kickow przez antycheata od zwyklego wyjscia z gry? jesli chodzi o utrate polaczenia to mysle, ze sa to sytuacje marginalne i nie trzeba ich brac pod uwage.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości