Prop
#1
Witam mam kilka propozycji na serwer classic a więc 1

-Dodanie do kupna główek mobów typu zombie szkielet itp 

-Dodanie budynku np z miksturami na spawnie można kupić 1miksture i to według mnie troche za mało

-Jak już nie przeszły kolorowe nicki dla all to może tylko dla vip/svip zastąpiło to kolorowe nicki

-Książka dla każdego nowego gracza np po wejściu na serwer wielu graczy pyta gdzie są teleporty itp także skórzany set i miecz kamienny myśle że to dobry pomysł

-Więcej pieniędzy dla graczy nowych minimum 500 być może zatrzymywało to żebractwo na serwerze

-Nieskończone oddychanie pod wodą na działkach by było mniej śmierci na działkach

To z mojej strony wszystko

Wesołego Jajka
LWG ✊✊✊
#2
1 proponowalem juz wlaczenie pogody by mozna bylo chociaz ta glowke zdobyc - wyszlo na nie

2 miksturki mozna kupic od vipow i innych graczy u mnie blaze sa tanie wiec na stol kazdy ma - zbedna robota

3 kolorowe nicki to chyba jedyny temat ktory mozna drazyc bo jest dosc silny argument - dodatkowe wplywy dla serwera

4 ksiazka... no tu przegiecie palki zrobiles spawnujesz sie obok masz bedrocki z informacjami ksiazka jest zbedna moze predzej dodac hologramy by byly bardziej widoczne

5 wiecej pieniedzy na start - wiecej mulciakow ludzie zakladali by mulciaki calymi dniami po to aby miec wiecej $ ja w ogole zmniejszylbym ze 100$ na 50 na kilof siekiere <drewniane/kamienne> i troche zarcia na start wystarczy lub zabralbym calkiem i stworzyl kit start jednorazowy
#3
Może i racja ale zauważyłeś że nadal nowigracze pytają gdzie co jest pomimo tych bedrokow może i lepiej jakieś hologramy
LWG ✊✊✊
#4
powiem tak kiedys robilem remont w sklepie akorat przy drzwiach wymienialem kafle drugie wejscie bylo obok... do rzeczy napisalem kartke dalej lazili po swierzych plytkach pozniej zastawilem wozkiem.. nic ! zastawilem 3 wozkami i obkleilem tasma i wiesz co ? wszyscy udawali ze nic nie widza i dalej pchali sie i wlazili bo oni tak chca... moze ludzie sa slepi i widza tylko to co chca zobaczyc ? swiata nie zmienisz lutyn hologramy sprawia tylko ze bedzie bardziej widoczne dla graczy miejsce gdzie znajda pomoc/teleporty czy inne... hologram jest bardziej widoczny z odleglosci i przykuwa uwage jak mala tabliczka drobnym drukiem postawiona nawet na samym srodku...
#5
1. https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=38582 podobna propozycja jeżeli o główki chodzi.

2. Od graczy można kupić tak jak ZiiiZ opisał.

3. Nie. Temat ten był już przerabiany. Prefix pomarańczowy i żółty wystarczy.

4.. Są tabliczki i bedroocki, więc gracze chyba umia czytać.

5. Nie, 100$ to dobra kwota, bo i tak każdy będzie albo zarabiał w normalny sposób albo zebrać na chacie, bo i tka im nawet te 500$ będzie mało...
#6
Jestem za każdą propozycja.

Niedostępny
#7
Odświeżam
LWG ✊✊✊


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości