Skarga na Pomocnika Tails zwany też Toiru
#11
czemu fragmenty nie umiesz czegoś lepszego powiedzieć albo napisać
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#12
Pomocnik Admina też człowiek wszystkich graczy nie ogarnie a ty sniperek przesadzasz czasem
Niedostępny
#13
Szkoda że to ty większości mnie wyzywałeś np w sprawie działki którą 1 zająłem xdd
LWG ✊✊✊
#14
KSl9 może trochę fakt ale wiesz czego sie nauczyłem przez te 3 lata po 1 aby walczyć o swoje po 2 jak masz problem rozwiąż go sam ale dokładnie bo nikt ci nie pomoże 3 życie zawsze cie kopnie w dupę po 4 nie donoś a będzie kul i 5 rodzina to złoto dlatego tak reaguję jak kto kolwiek gdzie kolwiek wyzwie rodziców.

Lutyn serio za to ze jedziesz caly czas po rodzicach ale w taki sposób aby większość sie nie domyśliła , to naprawde spotkajmy sie bo naprawde lubie się odegrać osobie co przegina pałę. A ten wątek jest głównie przez cb i to ze Tails nwm dla czego ale ceni cb bardziej choć administracja nie powinna trzymać żadnej ze strony to teraz mu sie oberwie przez cb głownie

A tamtego tematu nie będę żnów zaczynał bo wiesz że nie byłem na tabletkach a ty jak typowy sukin syn to wykorzystałeś i droczłeś sie dalej tak aby mnie wnerwić jeszcze bardziej
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#15
Skąd masz taką pewność , że mu się oberwie??
Ja jestem zdania , że Tails słusznie zareagował a Ty robisz gówno burze. I też lubisz prowokować. Mnie od konfidentów wyzywasz a teraz co sam robisz... Naprawdę chłopie zastanów się co robisz i co reprezentujesz. Zaczyna się jak sytuacja z Hubem. Tylko , że z tego co widzę nie było wcześniej skarg na Tailsa. Tylko Ty jakoś nwm... reagujesz bo Cię ukarał.
Nie zabieram więcej głosu w tej sprawie bo według mnie Tails dobrze sprawuje się w swojej funkcji. Pozdrawiam Sstar.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#16
Fajną masz logikę. Powtórzę: oprócz tych 3 ss z tym jednym "ryj" i za kilka tekstów które wulgarne jakoś bardzo nie były - czyli za to już dostał karę, czy masz jakieś dowody na tego Lutyna? Bo jak dla ciebie tekst typu "uważaj aby tobie mama nie weszła do pokoju" obraża rodziców, a to że wyzywałeś go od najgorszych nic nie znaczy, to ja już nie wiem co w twojej głowie siedzi. Przed chwilą pisałeś że nigdy mnie nie obraziłeś... Impression no gdzie ty jesteś...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
SniperAK17 nie chce nic mówić, ale ja np za /epay dostałem 2 DNI, zamiast mute, a zamiast mieć ból d*py, poszedłem na konkurencyjny serwer, potem wróciłem na serwer ;p.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#18
Tails wiesz sprawdz ostatnie wiadomosci lutyna na czat itp tak zwane logi czatu czy jakoś tak dawno mnie nie było więc nwm, ja juz napisalem swoje. Nie chce mis sie kłócić z adminem przepraszam pomocnikiem !!! co banuje na czatach głosowych za free i próbuje mi udowodnić że lutyn jest święty, a wiesz czemu nie mamam tych ss BO NIE JESTEM KONFIDENT a z moich stron konfident ma prze---- i tam se dokończ wyraz .
Jak chcesz abym znalazł dowody daj mi dostep do listy czatu a je znajde ale nie tylko jego moje też spokojnie jestem fer gracz nie to co ty

i odbanuj na dsc bo juz znudziło mi sie szyfrowanie kont i po 2 zabnowałeś mnie za nic Big Grin
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#19
jaja jak berety. zamykam, a mądrych panów banuję


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości