Skarga na Pomocnika Tails zwany też Toiru
#1
Witam doznałem dziś dosyć dziwną sytuacje, z jednym z pomocników administracji. Jeden Pomocnik nie dość że jedno stronny to jeszcze jak to mu zacytowałem wykorzystuje swoją rangę bo myśli że jest lepsze i może sobie rządzić. Dlatego zgłaszam skargę na Pomocnika Tails/Toiru w Mc o odsunięcie go z administracji z jakiego powodu po 1. Za to że jest jedno stronny, i osobie co lubi daje mute a drugiej bana choć tez były dowody nie ważne ile. Po 2  Brak przyczyny zbanowania na discordzie ( Bo osobie oskarżonej nie spodobały sie moje komentarze NIE BYŁO WYLGARYZMÓW) czyli bezpodstawnie zostałem zbanowany czyli kolejne wykorzystanie większej rangi. Po 3 Administracje nie powinny ponosić żadne nerwy a osoba oskarżona nie spełnia tych oczekiwań.
Dlatego proszę o przeprowadzenie rekrutacji dla Tails/Toiru jeszcze raz i puki co zabranie wszystkich rang
[Obrazek: wqo5nFP.png][Obrazek: 34sfwm4.png][Obrazek: AMu7Him.png][Obrazek: GCm92Kd.png]

Nie Lubie konfidenstwa ale jeśli sprawa ma ujrzeć światło dzienny niech sie dzieje wola boska.
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#2
Ogólnie bardzo podoba mi się jak pokasował swoje wiadomości które przemawiają na jego niekorzyść. Tongue

Ale dobra:

1. No to gdzie są te dowody? Bo za 1 "ryj" to niczego większego niż mute nie dam, a na ciebie jest o wiele więcej.
2. Ile tobie muszę powtarzać że bluzgi z cenzurą to wciąż są bluzgi? Polecam tobie to przeczytać zanim gdziekolwiek zaczniesz się wypowiadać https://www.heuristic.pl/blog/internet/N...a;116.html
Bana na Discordzie dostałeś właśnie za używanie takiego słownictwa. Pisałem kilka razy że nie wolno, ale skoro ty wiesz lepiej...
3. np: Specjalnie podmieniłem słowo urytki z użytkami, żeby tylko zobaczyć co on napisze. Także skoro jak bardzo nie podoba się tobie mój ton, to polecam tobie najpierw zaprzestania prowokowania, bo ja tego zamiaru znosić nie mam.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Tails mówisz o dowodach ja je daje jakie kolwiek ba mam JAJA a ja ty dostaejsz np urywki i banujesz to zajebisty z cb pomocnik.
Ban na dsc nie mam tam nic gdzie cie wyzwałem czyli kolejne brak dowów.

Sram na tego 1 dniowego bana, A szczególnie na cb i wale teraz czy mnie zbanujesz za prawdę bo jesteś jedno stronny
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#4
To są według niego urywki czatu tak btw.
https://media.discordapp.net/attachments...height=408
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
i uznajesz 1 stronę

o to jeszcze ronaldoc zbanuj xD
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#6
(04-20-2019, 12:56)SniperAK17 napisał(a): Sram na tego 1 dniowego bana, A szczególnie na cb i

No właśnie pokazujesz jak to co piszesz jest godne zaufania Tongue


Co tam jeszcze wymyślisz, bo jestem ciekaw twojej wyobraźni.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Tails a teraz ja zadam ci pytanie Co byś zrobił jak by ci ktoś matke zabił ?

jestem ciekaw czy też cenisz matke tak jak ja czy jesteś typowym fraj---

i teraz banujjjjjj

czekam na odp

no dajesz wielki adminie

a jak nie masz jaj to banuj tylko to potrafisz

nie należy cytować całych wiadomości, chyba, że jest to na prawdę konieczne
pacz co przeczytałem w twoim linku
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#8
zacytuje cichuska za co u mnie ma ogromnego plusa - " najlepiej to sie powyzywac i pozniej miec pretensje, ze zostalo sie wyciszonym."
tyle bylo by w tym temacie
#9
tylko szkoda że tu sie nikt nie wyzwał ani tu ani na dsc Big Grin tylko tu rozchodzi się o traktowanie graczy i jak są oceniani wobec innych

1 ban ok było kilka wyzwisk w stronę lutyna ale skoda że ten osobnik nie ma jaj i zrobi ss tylko wtedy kiedy ja sie odpalilem wobec jego, a z czystej psychologi czy czegoś tam wiadoma, aby doszło do wyzywania bicia itp musi być prowokator ale że administracja nie bierze tego pod uwagę to już nie moja wina. Sry to moja sprawa a czemu bo zostałem sprowokowany.
A ban na dsc + bark dowodów normalna rozmowa żadnych wyzwisk żadnych kłótni tylko 2 osoby próbujące udowodnić swoja racje.
Ale jeżeli 1 osoba w tej rozmowie ma większą range zamiast wyciszyć rozmowe tak jak ja to zrobiłem zbanowała za co tego też nwm Tails Wyzwałem cie udowodnij jak chcesz moge calutką rozmowe od początku bez przewijania zrobić a jeśli tam bedzie normalna rozmowa nie banuj za byle co bo cos tb sie nie podoba wycisz rozmowe tak jak ja a nie banujesz. Bo to cb stawia w niefortunnym świetle a nie mnie. Zrozum że w tym miejscu wojne przegrałeś.
Łał trochę sie rozpisałem. xD
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#10
[Obrazek: GHJvl7p.png]
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości