Skarga na Pomocnika Tails zwany też Toiru
#9
tylko szkoda że tu sie nikt nie wyzwał ani tu ani na dsc Big Grin tylko tu rozchodzi się o traktowanie graczy i jak są oceniani wobec innych

1 ban ok było kilka wyzwisk w stronę lutyna ale skoda że ten osobnik nie ma jaj i zrobi ss tylko wtedy kiedy ja sie odpalilem wobec jego, a z czystej psychologi czy czegoś tam wiadoma, aby doszło do wyzywania bicia itp musi być prowokator ale że administracja nie bierze tego pod uwagę to już nie moja wina. Sry to moja sprawa a czemu bo zostałem sprowokowany.
A ban na dsc + bark dowodów normalna rozmowa żadnych wyzwisk żadnych kłótni tylko 2 osoby próbujące udowodnić swoja racje.
Ale jeżeli 1 osoba w tej rozmowie ma większą range zamiast wyciszyć rozmowe tak jak ja to zrobiłem zbanowała za co tego też nwm Tails Wyzwałem cie udowodnij jak chcesz moge calutką rozmowe od początku bez przewijania zrobić a jeśli tam bedzie normalna rozmowa nie banuj za byle co bo cos tb sie nie podoba wycisz rozmowe tak jak ja a nie banujesz. Bo to cb stawia w niefortunnym świetle a nie mnie. Zrozum że w tym miejscu wojne przegrałeś.
Łał trochę sie rozpisałem. xD
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]


Wiadomości w tym wątku
RE: Skarga na Pomocnika Tails zwany też Toiru - przez SniperAK_Games - 04-20-2019, 13:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości