COŚ NA BANY I WGL
#11
Cichusek proponował bym zobaczyć ci tamto ( kolonia karna ) na bro...net jest to taki ,,survival"  tylko taki mały jak byś miał tylko świat i spawn
A Boczek nie chodzi mi też o cheaterów ale najbardziej o mk bo np. na te 10dni tylko na to będą mogli wchodzić ( O mk i inne przeskrobane sprawy )
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#12
Jestem za
#13
ma to sens lecz nie przy każdej karze
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
#14
Tongue 
(04-09-2019, 05:07)Tomek2209 napisał(a): Otóż chciałbym wam zaproponować, aby zrobić coś takiego jak na innych serwerach np. [usuwam IP ~Impression] a odnośnie takie coś jak u nich kolonia karna ( chodzi w tym o to że jeśli ktoś dostał bana to i tak może grać na serwerze ale po prostu tylko w tej kolonii ) według mnie jest to dobry pomysł , ponieważ udzie jak np. dostają bana na 10dni lub 1mies to po prostu im się nudzi i wybierają inny serwer na przez co serwer Sky-Land.Pl traci ludzi.
Dzięki temu będzie zostawało więcej ludzi.  Big Grin Czy dało by się takie coś zrobić? Jeśli tak to ja jestem za tym, aby to zostało założone.  Tongue Big Grin

 Tak samo serwer zyskuje ludzi jak na innym serwie mają bana. To działa w obie strony. Ja się bardzo cieszę z odejścia po atakach na moją osobę. Zaglądam tu tylko pogadać i to w dodatku bardzo rzadko. Nie rozumiem sensu przejmować się banem jak serwerów macie od groma. To prędzej płatne unbany wywalczycie ale oba rozwiązania nie były by dobre.
(: ¿ ʞɐʇ zsǝıɯn

p.s. sygnatura jest niewidzialna Big Grin
#15
przecież to będzie osobny tryb dla cheaterów. skoro tam nie będzie można mieć bana, to nie chcę wiedzieć jak to ma wyglądać


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości