Ubb
#1
Witaj Administracjo. Z tej strony xBlondik (kazałem wstawić Lutynowi). Mam bana już ponad pół roku (7 miesięcy). Ban był za x-raya/mk (za cheaty był tylko jeden a dostałem perma). Zrozumiałem, że zrobię źle i nie powinienem grać na cheatach. Doszły mnie słuchy, że ostatnio ub dostał KlimatPL który miał dużo banow. Słyszałem też, że tails (czy jak on tan teraz ma) okłamuje graczy, że mam niby bardzo dużo mk. To nie prawda. Czy mógłbym Cię prosić o szanse ? Pozdrawiam xBlondik.
#2
Jestem ZA
Niedostępny
#3
(04-06-2019, 19:46)LutynPL napisał(a): Słyszałem też, że tails (czy jak on tan teraz ma) okłamuje graczy, że mam niby bardzo dużo mk. To nie prawda.

To niech to udowodni że niby oszukuje graczy. Tonący się brzytwy chwyta jak widać. Rolleyes

Nie dostanie UB.


Tak po za tym https://forum.sky-land.pl/showthread.php...ht=Blondik
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Ludzie się zmieniają Smile ja jestem tego najlepszym dowodem Big Grin

#5
Ale nie zmieniają się poraz enty. Miał dużo szans a opinia graczy sama wskazuję na to, jak niektórzy go wspominają. Ja jestem akurat neutralny co do tej sprawy, po prostu nie chce brać w tym głosu, ale opinie wygłosić mogę.
#6
to wypisz tails wszystkie te jego bany z data godzina..
#7
na poczatku 2018 roku dostal unbana, wiec juz wtedy byla jego "ostatnia szansa".
#8
(04-06-2019, 22:50)Boczek napisał(a): na poczatku 2018 roku dostal unbana, wiec juz wtedy byla jego "ostatnia szansa".
Tylko nie on plisss
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#9
Przecież nie jeden gracz miał już kilka tych ostatnich sznas. Akurat Mati nie powinien się tu wypowiadać ,wystarczy tylko zobaczyć JEGO listę banow. A jeszcze jedna kwestia tails u boczek tacy święci a kto zabrał itemy Huba ? No oni.
#10
(04-07-2019, 08:28)LutynPL napisał(a): Przecież nie jeden gracz miał już kilka tych ostatnich sznas. Akurat Mati nie powinien się tu wypowiadać ,wystarczy tylko zobaczyć JEGO listę banow. A jeszcze jedna kwestia tails u boczek tacy święci a kto zabrał itemy Huba ? No oni.

a kto cheatowal na classicu? no ty. wiec tez nie powinienes sie wypowiadac.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości