Napisy na serwerze
#1
Cześć 
1 propozycją jest dodanie comandblocka w wymieniarkach ( tak żeby płytka , która blokuje drzwi zasilała go ) , na którego jak gracz stanie , żeby mu na ekranie wyskoczył tekst "Blokowanie w wymieniarkach=ban" albo "wylogowanie się z serwera=kill" , bo niektórzy gracze po prostu o tym nie wiedzą .


2 propozycją jest dodanie napisu na ekranie gracza jak wchodzi na wybrany serwer  coś typu "Witaj na trybie Skyblock" albo "Fajnie ,że odwiedzasz tryb WaterBlock" . Zapytacie się po co to , bo niektórzy gracze wchodzą na serwer i pytają się co to za tryb.


3 propozycja to najłatwiejsza ze wszystkich , ale moim zdaniem ona powinna się pojawić , a mianowicie jak vip lub svip wchodzi na serwer to fajnie byłoby jakby na chacie wyświetlało się kolorem  "powitajmy gracza np. krowa567" myślę  , że należy się osobie , która wspiera serwer.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
  Odpowiedz
#2
1czytanie nie boli
2 wg mnie zbędne
3zbędne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
  Odpowiedz
#3
(04-01-2019, 00:58)miksiarz napisał(a): 1czytanie nie boli
2 wg mnie zbędne
3zbędne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może jak kolwiek uzasadnisz , a nie wszystko zbędne.
Jeżeli wychodząc z takie założenia wszystko byłoby zbędne
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
  Odpowiedz
#4
1. Warto czytać tabliczki, są widoczne wiec nie przesadzaj
2. Raczej wiesz na który serwer wchodzisz i co klikasz, więc zbędne
3. Jak wchodzi jakiś VIP na serwer to raczej piszę na czacie "Hej wszystkim", po prostu się wita, więc też zbędne.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
(04-01-2019, 07:19)xCoca napisał(a): 1. Warto czytać tabliczki, są widoczne wiec nie przesadzaj
2. Raczej wiesz na który serwer wchodzisz i co klikasz, więc zbędne
3. Jak wchodzi jakiś VIP na serwer to raczej piszę na czacie "Hej wszystkim", po prostu się wita, więc też zbędne.


O dokładnie tylko o 2 w nocy ciezko wysilic sie na argumentacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości