Kradzież
#1
Witam, mój nick to xxgabson08xx i znowu przychodze z kradzieżą.
Dodałam do działki gracza o nicku Alicajsky, upierała się że to ona - Alicjasky teraz kiedyo tym mówie to jestem pewna że byłam idiotką że tak łątwo jej uwierzylam...
Kiedy ją dodałam zaczęła szukać czegoś w moich skrzynkach, wkurzyłam się i wyrzuciłam ją z działki, jednak zdążyła ukraść kilka rzeczy... m. in. 4-5 staków bloków żelaza, kilka jak nie kilkanaście zbroi dla konia (kilka żelaznych i chyba dwie złote) oraz sporo siodeł. Oszukała mnie również na 10k, to było tak:
Zażądała ode mnie 40k za oddanie mi wszystkich rzeczy, nie zgodziłam się z początku bo twierdziłam że 40k to przesada, więc zmieniła zdanie na 20k.
Miałam jej dać 10k, ona mi wszystkie rzeczy które ukradła i ja miałam jej znowu dopłacić 10k. Jednak nie było tak jak się umówiłyśmy. Oddała mi jedną zbroje dla konia, więc nie dołożyłam jej tej reszty. Prosiłabym o zwrot pieniędzy i moich rzeczy które zostały skradzione.

Dowodowe ss:

file:///C:/Users/Dell/Documents/2019-03-27_20.19.01.jpg



file:///C:/Users/Dell/Documents/2019-03-27_20.18.07.jpg
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#2
Niestety dodajesz na własną odpowiedzialność.

A dowody wysyłaj na imgur : https://imgur.com
                                                 [Obrazek: pomocnik.png]
                                                W życiu piękne sa tylko chwile  Heart Heart 
#3
podszywka zbanowana na zawsze.
#4
a czy odzyskałam bym pieniądze? albo chociaż żelazo, na tym żelazie właśnie najbardziej mi zależy...
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#5
bedziesz mogla liczyc na moja pomoc finansowa [emoji14]
watek chyba do zamkniecia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości