Propozycja
#1
Chodzi o żebractwo w grze chciałbym zaproponować jakieś muty dla takich osób. Bo co w tym uczciwego jak ktoś sie namęczy zarabiając 10,20,30k itd a taki co prosi o kasę. Jakieś propozycje macie co z tym zrobić ?? Zachęcam
Niedostępny
#2
A nie możesz takich osób po prostu ignorować?
#3
Zostałem poproszony o napisane od Wiki155
Niedostępny
#4
Co chwile nowy gracz prosi o pieniądze i itemy. Myślę, że z tego powodu w /kit gracz powinny znajdować się: set skórzany, drewniane narzędzia i trochę jedzenia. myślę że sytuacja od razu by się zmieniła i gracze przestaliby zebrać. dziękuję.
#5
to akurat svip i vipy zebraja, cytuje: "Zbieram xxx do xxx"
twitchchat4life kappa

(03-14-2019, 20:01)Harold31 napisał(a): masz ty godnosc jakos?
Niedostępny
#6
Bez powodu nie dodano komendy /ignore.
Równie dobrze można takie osoby upominać, bo powiem tak: żebractwo jest i będzie, każdemu ciągle jest mało (itemy i pieniądze) i taka jest prawda, świata od pstryknięcia palcem nie zmieni się. Bo wątpię w to, aby zostały wprowadzone kary za żebractwo (XD), oraz o takowy kit gracz, co napisała Wiki.
#7
Nie wiem o co ci chodzi , dawanie komuś kasy to jest twoja i tylko twoja dobra wola , bo są to twoje pieniądze . Jak ci przeszkadzają takie osoby wpisz /ignore . Każdy kiedyś zaczynał i założę się , że każdy chociaż raz o kasę poprosił i nie piszcie , że nie bo tak nie jest .
Pozdrawiam

I już bez urazy popracuj nad ortografią , nie mówię , że jestem genialny , ale niektóre słowa naprawdę jak na nie patrzysz to aż brzydko wygląda .(nie chodzi tylko o ten wątek )
Wiem ,że się czepiam , ale uznaj to za dobrą radę , a nie wojne , jak niektóre osoby.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#8
To dziadostwo jest wszechobecne i raczej nie da się nic zaradzić
KILKA FAJNYCH SCREENÓW
http://imgur.com/a/Uk1OY

[Obrazek: eRIBsZ.png\]
#9
Też tak uważam. Jestem za.
#10
Jako iż raczej administracja by chciała , aby więcej osób grało. No to dawanie kary na starcie nie miało by sensu bo gracza by tylko to odstraszało. Ja bym właśnie bardziej rozpatrzył sprawę jakiegoś /kit start . Co by w tym było? Drewniane narzędzia i 16 chleba. Na start by początkującemu starczyło.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości