Koniec...
#1
Otóż czas nastał też na mnie.... Z dniem dzisiejszym kończe moją historię na tym serwerze. Możliwe że jeszcze kiedyś wrócę lecz to nie nastąpi zbyt szybko... Jednak zanim odeldę chcę odsprzedać moje itemy z serwerów za psc....
Lista:

Prison:
1x Diax helm 4/3/3/1
7x zelazny chelm
2x zelazne spodnie
3x zelazne buty
1x kilof 9/6/3
3x zlezny miecz 5/3/3/2/2
3x ksiazka Swieta 2017
5x ksiazka Swieta 2018
1x Luk 5/3/2/1/1
1x plyta fioletowa
11x Siodlo
Wiele roznych innych itemkow o ktore mozes zapytac sie mnie na priv

Classic:
2x Glowka mrocznego szkieleta
2x kilof 4/3/3
1x kilof 4/3/1
1x kilof 3/3/3
3x baner z mrocznym szkieletem
i inne itemki ktore nie maja jakiejs wiekszej wartosci

W tym miejscu chcial bym podziękować wszystkim z góry za wspólną grę na tym serwie... na szczególne wyróżnienie powinny zasluzyc tu te osoby:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. _Boczek to on 2,5 roku temu pokazal mi tego serwa (oraz jest moim kuzynem)
2. Mrsebaa Osoba której mozna ufac nigdy cie nie urazi a jak bedziecie ze sobą na tak to będzie jeden z najlepszych kompanów
3. Trawojad eee znaczy Martyna789 Dziewczyna która ma świetne poczucie  humoru i zawsze będzie za swoimi
4. Toiru oj roznie sie to nam ukladalo ale koniec z końcow powinieneś być wyróżniony
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
oraz inne osoby o ktorych nie bede pisal bo jest ich za duzo:

PanSmileyS
Wayernn
_kisa_
Oliwka13579
KingaSweetYT
torta_poli
AdrianIII
szalona
xCoca
Alanoo_XD
Qubaa_tV

SQere
giezet
RastamanMasio
Miloszeq69
Marta194
Zigolol
Mateuu
mirapiesek
Jeżeli jest tu ktos kogo nie wymienilem to pszepraszam. a na tą chwile sie zegnam...

Bye....
[Obrazek: 6D51D5AB94F5C8ECFEAD389E01B428DE4F79879D]
#2
Ehh pa pa. Cry

Niedostępny
#3
Miło się z tobą grało, jak coś kontakt steam jeszcze xd. Kiedyś CS'ik może jeszcze, jak kompa ogarnę. xd
#4
Papa. Wróć kiedyś.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Szkoda, odwiedz nas kiedyś
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#6
Jak to napisał kiedyś pewien mądry człowiek (Tak MRsebaa to ty xD) "NIC NIE TRWA WIECZNIE" :3
Siemka 
#7
bai bai
Adios.
Niedostępny
#8
Jak by co na forum czasem wbijam tak co 3 dni wiec kontakt jest a przy okazji zapraszam do dodania mnie na steam (tam jestem aktywny non stop)

Nick: Orka
[Obrazek: 6D51D5AB94F5C8ECFEAD389E01B428DE4F79879D]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości