Nuker
Twój nick: Mandzio_2112
Nick oskarżonego: Tvisster
Opis sytuacji: kopanie na nukerze
Dowód/Screen: https://imgur.com/a/yK0dMZD
To nie jest nuker
Nuker to jest jak osoba stoi patrząc się przedem a np za nim sie blok niszczy a ta osoba widocznie sie obracała.
Heart Sky-Land Heart ~ PanGawrosz Heart
Niedostępny
(03-16-2019, 20:58)PanGawrosz napisał(a): To nie jest nuker
Nuker to jest jak osoba stoi patrząc się przedem a np za nim sie blok niszczy a ta osoba widocznie sie obracała.

Nie chcę cię martwić, ale to jest Cheat, ale coś w stylu Nukera. Na 100% nie jestem pewien czy to cheat, ale te odruchy w 4 strony są dziwne przy tym kopaniu. Dodatkowo - Nuker niekoniecznie musi tak o działać, jeżeli dobrze się go skonfiguruję.
S o o n.
W sumie jak teraz patrze to bardzo to zanim sie obrócił juz bylo wykopane wiec chyba masz racje ale nie wiem
Heart Sky-Land Heart ~ PanGawrosz Heart
Niedostępny
Zbanowany na 10 dni.

whaaat XD a jak sobie ustawie kopanie pod "enter" i poloze cos to to jest nuker wedlug ciebie? przeciez stoje patrze sie "przedem" i kopie XDDD

(03-16-2019, 21:06)Wayneern napisał(a):

Nie chcę cię martwić, ale to jest Cheat, ale coś w stylu Nukera. Na 100% nie jestem pewien czy to cheat, ale te odruchy w 4 strony są dziwne przy tym kopaniu. Dodatkowo - Nuker niekoniecznie musi tak o działać, jeżeli dobrze się go skonfiguruję.

nie musi to byc jako taki nuker wystarczy cos ala "parrot" ktory bedzie powtarzal ta sama sekwencje do momentu zatrzymania programu. mozna bota ustawic i nawet nic nie instalowac w kliencie gry

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości