problem z rejestracja/ logowaniem do gry
#1
Witam mam problem z logowaniem sie do gry syn mnie meczy aby kupic gre. Kupiłem na mojang dostał od kuzyna nazwe serwera na którym niel sobie grac no i sie zaczeło problem tkwi w zapytaniu najpiew wyskoczyło mi register haslo, do końca nie pamiętam co wpisałem. wyskoczyl komunikat ze konto zostało aktywowane a teraz wyskakuje login haslo i nie mam pijęcia co dalej prosze o pomoc z góry dziękuje
#2
najlepiej wpisac email w pole loginu...
jesli potrzeba jakiegos dokladniejszego wytlumaczenia co nalezy zrobic to prosze i screenshoty..
#3
stoje na tym


Załączone pliki Miniatury
   
#4
(03-03-2019, 13:35)Boczek napisał(a): najlepiej wpisac email w pole loginu...
jesli potrzeba jakiegos dokladniejszego wytlumaczenia co nalezy zrobic to prosze i screenshoty..

chyba mu chodzi o rejestracje na serwerze.

wpisujac komende /register haslo rejestrujemy sie na serwerze, a "haslo" moze byc dowolne.
pozniej za kazdym razem podczas wejscia na serwer trzeba wpisac komende /login haslo aby sie zalogowac.
mozna tez zmienic obecne haslo na nowe wpisujac /changepw stare-haslo nowe-haslo, oczywiscie po wczesniejszym zalogowaniu sie.

(03-03-2019, 14:12)KacperD2012 napisał(a): stoje na tym

nie wpisuje sie swojego nicku w miejsce "login", po prostu ma byc np. /login qwerty, gdzie qwerty to twoje haslo, ktore wpisales podczas rejestracji.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
własnie wpisałem swój adres email i wyskoczył kom. ze konto o tym niku jest już zarejestrowane teraz hasło przyznam sie bez bicia ze jestem mechanikiem a komp. służy mi do szukania czesci i to wszytko więc i tak daleko zaszedłem no ale maly nadal życ nie daje bo nie gra mozna w jakis sposób wygenerować nowe
#6
wejdz na strone https://accounts.mojang.com/login i zaloguj sie na swoje konto premium (adres email i haslo), wyslij mi screena z tej strony gdzie widoczny jest twoj nick z gry, data zakupu itp. w innych tematach z tego dzialu mozesz zobaczyc jak to powinno wygladac.
wtedy zresetuje twoje haslo i wysle ci nowe na pw.
screen jest po to, aby sprawdzic czy konto rzeczywiscie nalezy do ciebie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
(03-03-2019, 16:17)Cichusek napisał(a): wejdz na strone https://accounts.mojang.com/login i zaloguj sie na swoje konto premium (adres email i haslo), wyslij mi screena z tej strony gdzie widoczny jest twoj nick z gry, data zakupu itp. w innych tematach z tego dzialu mozesz zobaczyc jak to powinno wygladac.
wtedy zresetuje twoje haslo i wysle ci nowe na pw.
screen jest po to, aby sprawdzic czy konto rzeczywiscie nalezy do ciebie.


Załączone pliki Miniatury
   
#8
wyslalem ci nowe haslo na pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości