Uszczelnienie wymieniarek
#1
Dzień dobry
Nie wiem, czy i kiedy ten temat był już poruszany, ale myslę, że warto zwrócić na niego uwagę.

Chciałbym poruszyć temat wymieniarek - w teorii miejsca bezpiecznego handlu. Obecnie już tylko w teorii, bo niemal każdy(niestety, nawet nowy*) gracz wie, jak obejść zabezpieczenia. Oszustwa są tam już na porządku dziennym, mówię(i piszę) to po dokonaniu tam kilkudziesięciu transakcji, lub ich prób tylko w ciągu ostatniego ~tygodnia.

I stąd moje pytanie - nie da się wymieniarek w jakiś sposób "uszczelnić"? Pomóc mogłyby moim zdaniem chociażby dodatkowe drzwi, albo zamknięcie przy użyciu bloku na pistonie, bo wtedy nie byłoby opcji wyrzucenia czegokolwiek postaciom za drzwiami.
Jednocześnie rozumiem, że konstrukcja całego spawnu nie sprzyja dużym ingerencjom w obecne tam instalacje, ale myślę, że miejsce możnaby wygospodarować choćby zmniejszając ich liczbę - w końcu nie jest to aż tak zatłoczone miejsce, trzy, lub nawet dwie bezpieczne wymieniarki byłyby moim zdaniem dużo lepsze niż to, co mamy obecnie.

Zapraszam do dyskusji, i proszę o odpowiedź kogoś za to odpowiedzialnego, jak to wygląda z tej "drugiej" strony.

Pozdrawiam
ADAMJUREK21

*Specjalnie wyszczególniłem tu nowych graczy i multikonta, bo to z ich strony najczęściej doświadcza się oszustw - w sumie nie mają nic do stracenia. Jednocześnie ciężko jest w większości przypadków stwierdzić jaki staż ma dana osoba, przewija się tu dużo osób.
[Obrazek: NkhtILJ.gif]
#2
Rozmiar wymieniarek tak wklepany w szczelinkę pod spawnem średnio pozwala na jakieś mechanizmy, teoretycznie można by z dwóch stron (od góry i dołu) zrobić pistony i doprowadzić mechanizmy a gdyby to było za duże, to zmniejszyć liczbę wymieniarek do dwóch, ewentualnie dać dwa pozostałe piętro niżej, może mogłoby to przejść.

Niedostępny
#3
wieczorem podczas restartu wgra sie mala poprawka pluginu.
poza drzwiami wymieniarki nie bedzie mozna podnosic i wyrzucac itemow (teraz juz nie mozna ich wyrzucac).
wiec gdy gracz bedacy w wymieniarce podrzuci item pod drzwi (lub nawet za), to drugi gracz nie powinien dac rady go podniesc.
to chyba zalatwi ten problem, wgralem poprawke na wszystkie serwery z wymieniarkami oprocz skygridu (tam wgram pozniej).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości