Wyjasnienia i ub
#1
Boczek:wybacz, zaszlo nieporozumienie, nie sprawdzilem dokladnie. conajmniej 5 z Twoich kont bylo niedawno aktywne. wybacz, ze zrobilem Ci nadzieje.
zbanowalem Cie na zawsze.
ostatnio aktywne konta: dodo321123, Lisek1444, dragon312, _mixer5256_, dodo123, dudu_is_kokser, china. 
Ja: Jak to możliwe?? te konta mają te samie ip co ja? to w sumie bardzo możliwe, naświetle ci troche sprawe. Ja mam na imię mikołaj stad ksywa Mixer, moj brat ma na imie Bartłomiej i wymyslil sobie pseudonim dodo. Ja 4 dni temu razem z nim poworiclem do minecrafta i stworzylismy nowe konta bo stare zapomjielismy hasla. On ma bardzo dużo kont i stad bardzo duzo dodo oraz dudu. Konto dragon312 tez jest jego starym gdzie ma vipa na pewnym serwerze i tylko tam na tym koncie gram. konto _mixer6256_ nie wiem skad sie wzielo czy on je zaozyl czy co i china tak samo. My mamy laptopy w 1 pokoju i korzystamy z 1 routera stad pewnie te same ip chodz sie nie znam. jesli chcesz moge ci wyslac zdjecia naszych laptopow itd zeby to potwierdzic. wiec jeszcze raz prosze jednak o tego UB. z góry dzięki (zdj to nie problem moge zrobic jak chcesz) i nie wiem dlaczego tyle kont bylo aktywnych poniewaz ja w ostatnim tyg gralem 5 min na koncie Mixer cos tam oraz bardzo duzo na koncie Mixer6256v2 . Reszta tych kont to pewnie brat. Jest mozliwosc ub?
takie wyjasnienia i mam pytanie, a dokladnie to da sie jakos udowodnic ze to konto brata bo ja to sie zabardzo tam nie znam. On nie chce rozmawiac bo sie wstydzi.
  Odpowiedz
#2
Kolego drogi ile można pisać tych wątków napisałem co możesz jedynie zrobić ,a ty piszesz kolejny wątek zaraz dostaniesz warna za spam
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
  Odpowiedz
#3
... Powiem tyle po pierwsze bo ty dziwnie piszesz i pow mi, pisałeś o nowych kontach na forum?

Niedostępny
  Odpowiedz
#4
(02-21-2019, 21:34)[email protected] napisał(a): ... Powiem tyle po pierwsze bo ty dziwnie piszesz i pow mi, pisałeś o nowych kontach na forum?

Czemu dzwonię pisze? Nie pisałem o żadnych nowych kontach
  Odpowiedz
#5
No to masz perma za mk Big Grin
I koniec tematu jak dla mnie.

Niedostępny
  Odpowiedz
#6
(02-22-2019, 15:18)[email protected] napisał(a): No to masz perma za mk Big Grin
I koniec tematu jak dla mnie.

yhym. Te konta sa mojego brata bo ciagle zapominal hasla albo nwm i korzystamy z tego samego routera i mamy te same IP XD wiec o co chodzi
  Odpowiedz
#7
A udowodnisz to jakoś "XD" .
Jak dla mnie ban słuszny
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
  Odpowiedz
#8
(02-22-2019, 18:13)Wróżbita napisał(a): A udowodnisz to jakoś "XD" .
Jak dla mnie ban słuszny

Moge udowodnić
  Odpowiedz
#9
Jak na razie, to Ty dostałeś warna za spam, Wróżbita. Średnio nas obchodzi, czy według Ciebie ban był słuszny, czy nie. No to udowodnij Mixer.
  Odpowiedz
#10
(02-22-2019, 19:51)Impression napisał(a): Jak na razie, to Ty dostałeś warna za spam, Wróżbita. Średnio nas obchodzi, czy według Ciebie ban był słuszny, czy nie. No to udowodnij Mixer.

Mogę ci wyslax zdjęcia laptopa mojego brata czy cos?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości