Oszustow
#1
[Obrazek: bBLnyiG.jpg][Obrazek: oMOfwnW.jpg][Obrazek: IT5orRO.jpg][Obrazek: AqxVr0H.jpg][Obrazek: luKHzOp.jpg][Obrazek: sFSKLhC.jpg]Oszukal mnie na 107k i set 4\3 i miecz 5.3.3 gracz o nickuTpsXD prosze o zajecie sie tym
#2
zbanowany na 5 dni. nie za wiele widac na tych screenshotach, nie widac jak dajesz mu przedmioty, ale pieniadze raczej odzyskasz.
#3
I nwm czy dobrze widze ale haxy jakieś masz Big Grin

Niedostępny
#4
za co dostalem bana zobaczylem jej stan konta 107k to powiedzialem zeby jeszcze 200k dozbierała co to ma byc

a swoja kase mialem od macislawa bo mu becony sprzedalem prosze o unbana
#5
(02-18-2019, 18:33)[email protected] napisał(a): I nwm czy dobrze widze ale haxy jakieś masz Big Grin

to jest z jakiegos legalnego moda, wydaje mi sie, ze wiecej niz jeden mod posiada takie udogodnienie, ale chyba w LabyMod to bylo.

(02-18-2019, 20:25)TpsXD napisał(a): za co dostalem bana zobaczylem jej stan konta 107k to powiedzialem zeby jeszcze 200k dozbierała co to ma byc

a swoja kase mialem od macislawa bo mu becony sprzedalem prosze o unbana

nie wierze Ci. jesli chciales aby dozbieral jeszcze 200k to trzeba bylo mu podac od razu wlasciwa cene, a nie sprawdzac ile ma na koncie i oskubywac ze wszystkiego. po co wogole zaczynales transakcje z kims kto nie mial pelnej kwoty, ktora chciales uzyskac..?
#6
Nwm ale myślę że on / ona ma haxy ale nwm Big Grin

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości