Kradzież
#1
Twój nick: xxgabson08xx
Witam, w dniu 18.02.19r zostałam okradziona, zniknęły między innymi pieniądze, diaxowe rzeczy oraz bloki i banery które 'przypadkowo' znalazły się na działce oskarżonego, o nicku KoxuRoxu. Numer ip jego/jej działki to -11;9, jednak sprzedał tą działkę graczowi o nicku TpsXD.
Niestety nie mam żadnych screenów, ponieważ byłam w szkole.
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#2
Po pierwsze brak dowodu 
po drugie nie rób spamu
po trzecie jeśli go dodałeś to na własna odpowiedzialność
                                                 [Obrazek: pomocnik.png]
                                                W życiu piękne sa tylko chwile  Heart Heart 
#3
(02-18-2019, 16:19)arixgry napisał(a): Po pierwsze brak dowodu 
po drugie nie rób spamu
po trzecie jeśli go dodałeś to na własna odpowiedzialność
jesli pisze, ze zginely jej pieniadze to istnieje mozliwosc, ze ktos jej wszedl na konto. w takim przypadku Cichusek powinien sprawdzic ip logowania..
#4
ale to nie ja a ja dostałem bana !!!!!!!!!!!!
#5
(02-18-2019, 15:32)xxgabson08xx napisał(a): Twój nick: xxgabson08xx
Witam, w dniu 18.02.19r zostałam okradziona, zniknęły między innymi pieniądze, diaxowe rzeczy oraz bloki i banery które 'przypadkowo' znalazły się na działce oskarżonego, o nicku KoxuRoxu. Numer ip jego/jej działki to -11;9, jednak sprzedał tą działkę graczowi o nicku TpsXD.
Niestety nie mam żadnych screenów, ponieważ byłam w szkole.

z tego co widze, z ip TpsXD i KoxuRoxu byla proba zalogowania na Twoje konto. nie mam uprawnien by sprawdzic czy byla udana czy tez nie, jednak mam podstawy, aby Ci wierzyc. na razie zostawiam dziewiecio dniowego bana, zobaczymy co ustali Cichus.
#6
adresy IP sie zgadzaja, TpsXD/KoxuRoxu wszedl ci na konto, wiec ban jest sluszny.
niestety nie mam mozliwosci oddac ci skradzionych rzeczy, ze wzgledu na brak dowodow.
w logach serwerowych nie zapisujemy informacji o tym co dzialo sie z przedmiotami i/lub pieniedzmi, wiec nie wiem co ci skradziono.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości