Konkurs - Tłusty czwartek trzeba świętować :)
#11
(02-17-2019, 23:11)beniutki napisał(a):
(02-17-2019, 22:33)Kenviewer6 napisał(a):
(02-17-2019, 20:59)beniutki napisał(a): Kolejny Sponsor!!! Kniper03 dozuca 50k$ dla gracza który zajmie pierwsze miejsce!!
W puli za zajęcie pierwszego miejsca jest juz 400k!! i beacon!! WOW

Teraz jeżeli ktoś chciałby się dorzucic to do 2 i 3 miejsca, bo na 1 idzie tego za dużo ;p

Miałem to pisać Kenvi Smile
Spokojnie na dzien przed ogłoszeniem wyników bedzie jeszcze jedna niespodzianka z mojej strony, dlatego zachęcam do udziału  Big Grin
100k za 2 miejsce to mało nie uważacie ;p ?

Sporo jak na taki konkurs :p
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
  Odpowiedz
#12
Czyli podsumowując
I miejsce 400k + beacon
II miejsce 120k
II miejsce 50k
  Odpowiedz
#13
(02-17-2019, 19:11)beniutki napisał(a): Witam zbliża sie kolejne cudowne świeto- tłusty czwartekBędzie on obowiązywał tylko na trybie classic. Zadaniem graczy będzie :
Diamond zbudowanie pączka na działce 
Diamond dodanie napiNa tą okoliczność wybrałem znakomite Jur-Wik-KnipeNagrody z
Smile  Jesli członkowie jury będą chcieli dołożyć jakąś nagrode od siebie piszcie pod tym wątkiem jaka to nagroda 
Beniutki
pl

plusik arbuzik mozge wygrac
  Odpowiedz
#14
A wezme udzial.
moj nick: bambis
ID dzialki: 14;-7
Podsyłam pare scrennów ale osobiscie uwazam ze zdjecia nie oddaja prawdziwego efektu i zapraszam do sprawdzenia na wlasne minecraftowe oczka Big Grin
linkacz: https://imgur.com/a/NFsu6t2
Jak cos kilka nowszych ss https://imgur.com/a/q9PXUbv
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


  Odpowiedz
#15
(02-17-2019, 23:37)beniutki napisał(a): Czyli podsumowując
I miejsce 400k + beacon
II miejsce 120k
II miejsce 50k

Jeszcze do każdego miejsca chciałabym dołożyć mapkę pączka ;p
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
  Odpowiedz
#16
Konkurs niestety odwołany.odchodze z serwera. Osobiscie ode mnie nagrody zostają anulowane. Wszytko w rękach reszty Jury , niech oni zdecyduja co zrobią ze swoimi datkami na ten konkurs . Ja od siebie chciałem tylko podzikowac za cały ten czas na tym sewrerze. Grałem tu dosyc krotko bo okolo 8 miesięcy ale mam nadzieje ze niektorzy mnie choc troche polubili.Smile
Teraz sprawy ''dzialkowe'' moja dzialka z id 4;4 zostanie usunięta z tego co pamietam okolo godziny 13-14 sami sprawdzcie którego dnia.
Jest moze jakas nadzieja ze wbije na classic w ktorys dzien rozdam ity i slad po mnie zaginie.
Z mojej stron to wszystko, bardzo dziekuje graczom w szczególnosci :
-ZiiZ
-Kisiel
-Kenviewer
Za wspólna gre i choc moze czasami nie zgadzałem sie z wami (Ziiz i jego konkursy...) xd to i tak był to super spędzony czas.


Pozdrawiam i moze kiedys tam do zobaczenia Cool

Beniutki .
  Odpowiedz
#17
Czyli cała praca poszła na marne
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


  Odpowiedz
#18
(02-19-2019, 20:36)beniutki napisał(a): Konkurs niestety odwołany.odchodze z serwera. Osobiscie ode mnie nagrody zostają anulowane. Wszytko w rękach reszty Jury , niech oni zdecyduja co zrobią ze swoimi datkami na ten konkurs . Ja od siebie chciałem tylko podzikowac za cały ten czas na tym sewrerze. Grałem tu dosyc krotko bo okolo 8 miesięcy ale mam nadzieje ze niektorzy mnie choc troche polubili.Smile
Teraz sprawy ''dzialkowe'' moja dzialka z id 4;4 zostanie usunięta z tego co pamietam okolo godziny 13-14 sami sprawdzcie którego dnia.
Jest moze jakas nadzieja ze wbije na classic w ktorys dzien rozdam ity i slad po mnie zaginie.
Z mojej stron to wszystko, bardzo dziekuje graczom w szczególnosci :
-ZiiZ
-Kisiel
-Kenviewer
Za wspólna gre i choc moze czasami nie zgadzałem sie z wami (Ziiz i jego konkursy...) xd to i tak był to super spędzony czas.


Pozdrawiam i moze kiedys tam do zobaczenia Cool

Beniutki .
Łezka mi się w oku zakrecila, ale co ty wyprawiasz?

Kochani, porozmawiam z resztą jury czy będziemy kontynuować ten konkurs czy nie. Narazie nie załamujcie się, nic nie poszło na marne.
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości