Małe rzeczy - forum.
#1
1. W Panelu użytkownika nie pokazuje zamkniętych wątków. Cały czas u mnie bynajmniej są tak pokazane, jakby były otwarte.
2. Czy byłaby możliwość odblokowania wzmianek? Działałoby to na zasadzie takiej, że na forum dostajemy powiadomienie o wzmiance, a wtedy gracz może dany odpowiedzieć na zaczepkę jednego z użytkowników.
3. Sprawa dotycząca podpunktu 2 - dodanie powiadomień (w panelu użytkownika [?])
4. Nie widać liczby ostrzeżeń przy reputacji, jak było na starym MyBB. Proponuje ponowne dodanie.
  Odpowiedz
#2
Nie wiem czy to celowe ale pvt na shoutboxie tez nie dziala
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz
#3
(02-16-2019, 16:45)HubPlayGames napisał(a): Nie wiem czy to celowe ale pvt na shoutboxie tez nie dziala

pvt na nowszych wersjach chyba nie działa, ale nie jestem pewny.
  Odpowiedz
#4
1. chyba autor motywu tego nie zrobil, dosyc dlugo meczylem sie z naprawa ikonek tematow, nie bardzo mam ochote siedziec nad tym, bo chyba malo osob to uzywa.

2, 3. niestety do wzmianek jest wymagana jakas nowsza wersja php, a jedna wtyczka, ktora miala dzialac, jakims sposobem nie uruchamia sie.
probowalem chyba wszystkich wtyczek i nic nie dzialalo, byla jedna ktora wysylala prywatna wiadomosc o wzmiance, ale nie dzialala na shoutboxie.

4. moge sprobowac dodac ten wskaznik ostrzezen.


pvt na shoutboxie nie dziala, bo zmienila sie wtyczka (inny autor), poniewaz ten stary shoutbox nie dziala na nowszej wersji mybb.
ktos przerobil ten "nowy" shoutbox i dodal pvt, ale testowalem i nie dzialal.
nie wiem dlaczego tak duza ilosc wtyczek u nas nie dziala, mimo ze w niektorych spelniany wszystkie wymogi co do wersji mybb, php itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości