ban na koncie
#1
witam z tej strony Marshmelllo  dnia 12.02.19 zostalem zbanowany za xraya ktorego nie posiadam stalo sie to okolo godziny 18:00 dostalem bana na 10 dni chcialbym wyjasnic ta sytuacje!
#2
speedmine'a tez nie posiadales, a diamenty wywachiwal pies z pod biurka. nie zostaniesz odbanowany.
#3
(02-12-2019, 18:37)Boczek napisał(a): speedmine'a tez nie posiadales, a diamenty wywachiwal pies z pod biurka. nie zostaniesz odbanowany.

przykro mi ale nie posiadalem moim zdaniem jest to skandaliczna sytucaja poniewaz cheatow nigdy nie mialem wiec moim zdaniem zostalem zbanowany nieslusznie prosilbym o doglbene wyjasnienie sprawy. Dziękuje

(02-12-2019, 18:40)Marshmelllo napisał(a):
(02-12-2019, 18:37)Boczek napisał(a): speedmine'a tez nie posiadales, a diamenty wywachiwal pies z pod biurka. nie zostaniesz odbanowany.

przykro mi ale nie posiadalem moim zdaniem jest to skandaliczna sytucaja poniewaz cheatow nigdy nie mialem wiec moim zdaniem zostalem zbanowany nieslusznie prosilbym o doglbene wyjasnienie sprawy. Dziękuje

sluchaj to ze znalazlem tam 4 diaksy to nie znaczy ze mam chetay a skoro tak uwazasz to chyba nie zaslugujesz na pomocnika nie sadzisz?!
!

(02-12-2019, 18:40)Marshmelllo napisał(a):
(02-12-2019, 18:37)Boczek napisał(a): speedmine'a tez nie posiadales, a diamenty wywachiwal pies z pod biurka. nie zostaniesz odbanowany.

przykro mi ale nie posiadalem moim zdaniem jest to skandaliczna sytucaja poniewaz cheatow nigdy nie mialem wiec moim zdaniem zostalem zbanowany nieslusznie prosilbym o doglbene wyjasnienie sprawy. Dziękuje

(02-12-2019, 18:40)Marshmelllo napisał(a):
(02-12-2019, 18:37)Boczek napisał(a): speedmine'a tez nie posiadales, a diamenty wywachiwal pies z pod biurka. nie zostaniesz odbanowany.

przykro mi ale nie posiadalem moim zdaniem jest to skandaliczna sytucaja poniewaz cheatow nigdy nie mialem wiec moim zdaniem zostalem zbanowany nieslusznie prosilbym o doglbene wyjasnienie sprawy. Dziękuje

sluchaj to ze znalazlem tam 4 diaksy to nie znaczy ze mam chetay a skoro tak uwazasz to chyba nie zaslugujesz na pomocnika nie sadzisz?!
!

i nie bede sie tlumaczyl bo tylko winny sie tlumaczy!!!

(02-12-2019, 18:37)Boczek napisał(a): speedmine'a tez nie posiadales, a diamenty wywachiwal pies z pod biurka. nie zostaniesz odbanowany.

mam swoje prawa a skoro uwazasz ze mam cheaty to wypadalo by sprawdzic nie uwazasz?!
 a nie sobie rzucasz banami na prawo i lewo nie winnym osobom
#4
Admin zawsze ma racje dla mnie ten wątek jest bezsensu.
I wgl ty masz bana na 10 dni wiec UB i tak dostaniesz


Niedostępny
#5
(02-12-2019, 18:53)[email protected] napisał(a): Admin zawsze ma racje dla mnie ten wątek jest bezsensu.
I wgl ty masz bana na 10 dni wiec UB i tak dostaniesz

sluchaj chojrak ale jest to bez sensu ze boczek banuje mnie za cheaty ktorych nie posiadam!
#6
Po 1 PanGawrosz a po 2 dostaleś bana to milcz i czekaj na UB

Niedostępny
#7
przeciez sprawdzilem, chodzilem za Toba kilka minut na vanishu i widzialem co robisz. nie mam zamiaru bawic sie w grzebanie po Twoim komputerze, ani w zaden sposob udowadniac Ci, ze miales cheaty. z mojej strony wszystko zrobilem dobrze i nie mam cienia watpliwosci co do Twojej winy. jesli masz zamiar dalej ciagnac dyskusje to bedziesz musial liczyc sie z warnem i nie spodziewaj sie mojej odpowiedzi.
#8
I jak widzę to już 2 ban za x ray

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości